Fellowmind Poland nawiązuje partnerstwo ze światowym liderem w branży ERP dla przemysłu spożywczego

297

Główny partner Microsoft Business Application w Polsce nawiązuje partnerstwo z amerykańską firmą Aptean, specjalizującą się we wdrożeniach w sektorze przemysłu spożywczego. Fellowmind Poland poszerza tym samym portfolio usług o spersonalizowaną platformę opartą na rozwiązaniach Microsoft, którą wzbogacono o funkcjonalności systemu ERP do produkcji żywności i napojów oferowanego przez firmę Aptean.

Branża spożywcza w Polsce rozwija się w bardzo szybkim tempie i stanowi jedną z kluczowych gałęzi gospodarki w naszym kraju. Chcąc wesprzeć firmy działające w tym zakresie, postanowiliśmy nawiązać partnerstwo z firmą Aptean. Rozwiązania, które dzięki współpracy możemy oferować na polskim rynku, w istotny sposób przyczynią się do usprawnienia codzienności sektora spożywczego i wzbogacą portfolio naszych usług. Zarówno Fellowmind, jak i Aptean wyznają zasadę, że przygotowanie rozwiązania, który przeniesie zamierzony efekt, jest możliwe tylko przy indywidualnym podejściu do każdego projektu oraz doświadczeniu i dobrym praktykom branżowym – mówi Daniel Olejniczak, Fellowmind Poland.

Dynamiczny rozwój

Aptean jest jednym z wiodących globalnie dostawców oprogramowania dla przemysłu spożywczego. Dotychczas implementacja firmowych rozwiązań na polskim rynku była istotnie utrudniona, co uniemożliwiało lokalnym przedsiębiorstwom optymalizację biznesu. Obecnie wszystkie usługi dla branży przemysłu spożywczego będą dostępne dzięki współpracy z Fellowmind Poland.

Jako firma szybko rozwijamy się na kolejnych rynkach, na których obserwujemy zapotrzebowanie na oprogramowanie dla branży przemysłu spożywczego. Od dawna pomagamy też naszym partnerom biznesowym w dostarczaniu klientom strategicznych systemów ERP bazujących na chmurze. Nie mogę się więc doczekać współpracy z Fellowmind – mówi Duane George, General Manager, EMEA and APAC, Aptean.

Współpraca między firmami została nawiązana w styczniu, co oznacza, że już teraz Fellowmind Poland poszerzyło zakres swoich usług o liczne rozwiązania dla firm z przemysłu spożywczego w Polsce.

Źródło:FELLOWMIND

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię