Fort Vale Engineering stawia na IFS, by zyskać wgląd w dane w czasie rzeczywistym

738

Światowy lider w produkcji zaworów i złączy wybiera rozwiązanie ERP firmy IFS — wartość umowy opiewa na 2 mln GBP

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, poinformowała, że firma Fort Vale Engineering Ltd, światowy lider w dziedzinie precyzyjnej produkcji zaworów i złączy stosowanych w transporcie materiałów płynnych, zadecydowała o wdrożeniu systemu IFS Applications™ 9. System w pełni zautomatyzuje procesy produkcyjne firmy, zredukuje koszty stałe i zwiększy poziom obsługi klienta dzięki nowemu portalowi internetowemu.

Dzięki wdrożeniu systemu IFS Applications 9 firma Fort Vale będzie w stanie usprawnić obsługę techniczną kluczowych maszyn produkcyjnych. Będzie się to wiązać ze zintegrowaniem rozwiązania firmy IFS z całą infrastrukturą firmy Fort Vale Engineering — system zautomatyzuje planowanie zleceń roboczych oraz prac remontowych, redukując częstotliwość występowania usterek. Firma Fort Vale chce zwiększyć własną efektywność, co przełoży się na skrócenie czasów realizacji zamówień i redukcję kosztów produkcyjnych. Dzięki redukcji nakładów czasowych i pieniężnych związanych z administracją firma Fort Vale Engineering będzie mogła się skupić na innowacyjności oferty i utwierdzaniu pozycji lidera.

Około 90% przychodów firmy pochodzi z transakcji powtarzalnych — tak wysoki poziom zadowolenia klientów stanowi dla firmy Fort Vale Engineering powód do dumy. Wspierając dążenia firmy do osiągnięcia 100% retencji klientów, system IFS Applications 9 zapewni firmie Fort Vale w pełni funkcjonalny i przyjazny użytkownikowi portal dla klientów — dzięki niemu klienci firmy będą otrzymywać dokładne, aktualizowane na poziomie minut dane bezpośrednio z systemu oraz będą mogli śledzić swoje zamówienia na każdym etapie procesu produkcyjnego.

Po przeanalizowaniu dostępnych na rynku rozwiązań ERP firma Fort Vale Engineering wybrała system IFS Applications 9, który zintegruje wszystkie aspekty technologiczne i zapewni firmie nie tylko wgląd w dane na wszystkich etapach obsługiwanych procesów biznesowych, ale również możliwość ich współdzielenia i wdrażania na ich podstawie odpowiednich działań. Dzięki integracji wszystkich systemów oraz współdzieleniu danych firma Fort Vale Engineering może zyskać przejrzysty wgląd w dane uzyskiwane z różnych komórek firmy. Oczekuje się, że dzięki nim zespoły zarządzające zwiększą wewnętrzną efektywność przedsiębiorstwa.

„W firmie Fort Vale dokładamy wszelkich starań, by nasze produkty i usługi nie miały sobie równych. Wdrożenie systemu IFS Applications stanowi klucz do utrzymania i utwierdzenia pozycji światowego lidera” — powiedział Ian Wilson, dyrektor zarządzający w firmie Fort Vale Engineering. „Na tle innych dostawców firma IFS oferuje większą funkcjonalność branżową i większe możliwości związane z obsługą danych w czasie rzeczywistym, co przekłada się na lepszą widoczność całego łańcucha dostaw. Dobre wrażenie wywarł na nas również sam zespół wdrożeniowy, posiadający rozległą wiedzę branżową”.

W ciągu 50 lat swojej działalności firma Fort Vale stała się światowym liderem branżowym z ponad 80-procentowym udziałem rynkowym. Od samego początku firma stawiała na konkurencyjność w zakresie możliwości technicznych. Budowa nowoczesnego zakładu w Lancashire spowodowała konieczność wprowadzenia szeregu ulepszeń technologicznych w zakresie istniejących centralnych systemów IT. Z uwagi na zwiększenie możliwości z zakresu automatyzacji i monitorowania produkcji, jak również niedawne wdrożenie nowych procesów kadrowych, prawnych i związanych z zachowaniem zgodności z przepisami, stało się jasne, że integracja komponentów programowych i sprzętowych ma kluczowe znaczenie w odniesieniu do zapewnienia efektywności działań.

„Gdy firmy takie jak Fort Vale przechodzą szybką transformację cyfrową, integracja oraz interoperacyjność oprogramowania i sprzętu mają kluczowe znaczenie dla zachowania konkurencyjności i oferowania klientom usług na najwyższym poziomie. Poprzez wdrożenie systemu IFS firma Fort Vale będzie w stanie utrzymać konkurencyjność, dostarczając klientom usługi na najwyższym poziomie” — powiedział Paul Massey z firmy IFS.

Źródło: www.ifsworld.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię