IFS Connect 2021 już 27 października! Nie zapomnij o rejestracji.

459

Zapraszamy na IFS Connect Cloud Day 2021

Teraz łatwiej niż kiedykolwiek i z każdego miejsca w Polsce możesz dołączyć do naszych ekspertów i klientów podczas IFS Connect Cloud Day 2021. Zarejestruj się! Już 27 października od godziny 10 połączymy się z Wami z wirtualnego studia i opowiemy m.in. o:

  • przyszłości rozwiań chmurowych w kontekście biznesowym;
  • najnowszych trendach w automatyzacji procesów;
  • przewagach konkurencyjnych, które budują wartość dla Klientów.

Konferencja IFS Connect 2021 organizowana jest z myślą o przedsiębiorstwach w procesie transformacji cyfrowej oraz kadrze odpowiedzialnej za rozwój i ekspansję firm.

Poznaj historie naszych Klientów

Będziecie mieli szansę posłuchać naszych Klientów, którzy korzystając z rozwiązań IFS mogli dynamicznie rozwijać swoje biznesy i zwiększać konkurencyjność. Podczas IFS Connect Cloud Day 2021 będziemy mieli szansę dowiedzieć się jakie zdanie na temat wyzwań współczesnej gospodarki opartej o technologie mają  Andrzej Kabat  – Kabat Tyre, Maciej Ratyński – Abplanalp, Piotr Wójcik – Meble Wójcik, Grzegorz Mikucki – Ceramika Paradyż, Hanna Zagórska – Airpol oraz Tomasz Czub – Bolix.

Wydarzenie wspierają nasi Partnerzy

Firma IFS zapewnia szereg zasobów, usług i wsparcie, które umożliwiają naszym klientom i partnerom czerpanie wartości biznesowej z inwestycji w IFS oraz pomaga im stać się najlepszymi w tym, co robią. W trakcie IFS Connect Cloud Day 2021 nasi partnerzy podzielą się z Wami doświadczeniem ze swoich flagowych wdrożeń.

Technologie chmurowe dają przewagę

Konferencja podzielona została na trzy bloki tematyczne traktujące o nadchodzących wyzwaniach związanych z transformacją chmurową, sile technologicznej rozwiązań chmurowych oraz case study, które pokazuję jakościowe zmiany funkcjonowania przedsiębiorstw z perspektywy klientów. W ramach pierwszego bloku centralnym punktem bloku będzie debata dotyczącą działalności firm w bieżących okolicznościach społeczno-gospodarczych, do której zaproszeni zostali przedstawiciele zarządów wiodących, polskich przedsiębiorstw.

>>>WIĘCEJ INFORMACJA I REJESTRACJA <<<

Źródło: IFS