Lider na rynku hurtowej sprzedaży rozwiązań infrastrukturalnych wybiera system IFS Applications 9 do wsparcia przyszłego rozwoju

641

System ERP firmy IFS zapewni firmie Melbye Skandinavia jednolite rozwiązanie zwiększające wydajność i przejrzystość łańcucha dostaw

Firma IFS, globalny dostawca oprogramowania dla przedsiębiorstw, informuje, że Melbye Skandinavia — wiodąca skandynawska firma w branży hurtowej sprzedaży rozwiązań infrastrukturalnych dla sektora energetyki i telekomunikacji — wybrała system IFS Applications™ 9 z myślą o zwiększeniu wydajności i wsparciu przyszłego rozwoju firmy. Sprzedażą i wdrożeniem tego rozwiązania zajmuje się firma Addovation — członek IFS Partner Network. Wdrożenie rozpocznie się w styczniu 2018 roku.

Po szczegółowej analizie ofert firma Melbye Skandinavia postanowiła nawiązać współpracę z firmą Addovation, która będzie odpowiedzialna za dostarczenie i wdrożenie systemu IFS Applications 9. System ten przyczyni się do ujednolicenia kluczowych procesów w firmie oraz zwiększenia wydajności i przejrzystości łańcucha dostaw, zapewniając jednocześnie jeszcze lepszą współpracę z klientami.

„Zależało nam na ujednoliconym systemie, który umożliwi integrację wszystkich kluczowych procesów biznesowych w całej naszej organizacji, a jednocześnie zwiększy przejrzystość i wydajność łańcucha dostaw i przyczyni się do skrócenia czasu wprowadzenia produktu na rynek. Firma Addovation zrobiła na nas wrażenie i przekonała nas, że jest najlepszym partnerem, z którym ta transformacja technologiczna się powiedzie. System IFS Applications spełnia nasze oczekiwania i umożliwi nam niezwykle precyzyjny i stabilny rozwój naszej globalnej działalności” — mówi Christian Aasheim, prezes firmy Melbye Skandinavia.

Firma Addovation będzie odpowiedzialna za zastąpienie dotychczasowego systemu działającego w firmie Melbye Skandinavia systemem IFS Applications 9, który zapewni wsparcie w obszarze finansów, łańcucha dostaw, CRM oraz remontów. Dodatkowymi korzyściami dla firmy Melbye Skandinavia będą nowe funkcje, takie jak wstępnie skonfigurowany i oparty na rolach interfejs IFS Lobby, aplikacja IFS Streams umożliwiająca automatyczne pobieranie aktualizacji z systemu oraz wbudowany moduł CRM, który umożliwia sprawne wprowadzenie funkcji CRM do systemu ERP. Przyczyni się to do usprawnienia sprzedaży i zwiększenia wydajności procesów. Zaawansowany moduł do zarządzania informacjami o produkcje (Product Information Management, PIM) oraz funkcja obsługi sklepu internetowego to dodatkowe rozwiązania, które pomogą w realizacji wielokanałowej strategii firmy Melbye. System IFS Applications zostanie wdrożony w środowisku chmurowym Microsoft Azure. Melbye Skandinavia będzie korzystać z zarządzanej usługi zapewnianej przez firmę Addovation.

„To wielki sukces zarówno Addovation, jak i IFS. Jest to jednocześnie potwierdzenie, że system IFS Applications może zapewnić skuteczne wsparcie firmom o takim profilu i wielkości. Z niecierpliwością czekamy na rozpoczęcie wdrożenia systemu IFS Applications oraz rozwiązań Addovation, mając pewność, że Melbye Skandinavia zyska dzięki nim stabilną i bezpieczną platformę sprzyjającą innowacjom i zwiększeniu udziału w rynku” — mówi Per Inge Sævareid, prezes firmy Addovation. Glenn Arnesen — prezes IFS Scandinavia — dodaje: „Bardzo cieszymy się, że firma Melbye Skandinavia wybrała system IFS Applications 9 i jesteśmy przekonani, że zapewni on realne korzyści biznesowe. Obserwujemy wzrost popytu w obszarze sprzedaży detalicznej i hurtowej, a coraz więcej firm stawia na system IFS Applications za sprawą dostosowania naszego rozwiązania do specyfiki branżowej i dzięki fachowej wiedzy naszego partnera — firmy Addovation”.

Więcej informacji na temat wparcia firmy IFS dla sektora sprzedaży detalicznej i hurtowej można znaleźć pod adresem: http://www.ifsworld.com/en/industries/retail/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię