Marketplace dla sektora przemysłowego? Startup 4Dustry rozszerza kategorię automatyzacji usług

288

W dobie wszechobecnej digitalizacji, wystarczy jedno kliknięcie, aby zarezerwować hotel, zamówić transport czy zakupy prosto pod drzwi. Wygoda, szybkość i oszczędność czasu oferowane przez platformy sprzedażowe to wyznaczniki sukcesu w biznesie kierowanym do klienta detalicznego. Czy tylko tam? Projekt 4Dustry wyprzedza oczekiwania branży i jako pierwszy adaptuje to doskonale znane rozwiązanie na potrzeby sektora przemysłowego.

4Dustry to projekt, którego celem było stworzenie pierwszej na świecie platformy, łączącej ze sobą profesjonalistów z różnorodnych dziedzin przemysłu. Koncept opiera się na dobrze znanym i sprawdzonym rozwiązaniu, stosowanym do tej pory przede wszystkim w modelu współpracy B2C na platformach typu marketplace.

Przestrzeń dla Przemysłu 4.0.

4Dustry tworzy przestrzeń do swobodnej wymiany usług. Producenci zyskują dostęp do aktualnych zleceń, idealnie dopasowanych do profilu działalności. Nowe oferty pojawiają się kilka razy dziennie, co pozwala zminimalizować luki produkcyjne. Na interesujące ogłoszenia usługodawcy mogą odpowiedzieć jednym kliknięciem i równie szybko wygenerować wycenę  projektu z wcześniej opracowanej, indywidualnej tabeli kosztów jednostkowych.

Zleceniodawcy z kolei dostają gwarancję rzetelnej bazy sprawdzonych podwykonawców z własnym parkiem maszynowym i różnorodną technologią obróbki. To jeszcze nie wszystko. Optymalizacja czasu pracy zaczyna się już na etapie tworzenia oferty. Wystarczy wgrać projekt CAD, aby algorytm przeanalizował załączoną dokumentację pod kątem technologicznym. Na jej podstawie system zarekomenduje firmy, które spełniają warunki do realizacji zlecenia. Obie strony generują zyski, bez obaw o bezpieczeństwo, terminowość i jakość wykonanych usług.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię