Najlepsze wdrożenia systemów Comarch ERP – nowoczesność w każdej branży!

199

Konkurs Partner Roku to wyjątkowa rywalizacja Partnerów Comarch, podczas której wyłaniane są przeprowadzone i zgłoszone przez nich najlepsze i najbardziej innowacyjne wdrożenia systemów Comarch ERP, czyli oprogramowania, które wspiera zarządzanie zasobami i procesami w niemal każdym obszarze biznesowym firmy. Finał tegorocznego konkursu miał miejsce w Warszawie, na konferencji Partnerstwo,  gdzie w czasie uroczystej gali nagrodzeni zostali laureaci w trzech kategoriach: Najlepsze wdrożenie Comarch ERP Optima, Najlepsze wdrożenie Comarch ERP XL oraz Najlepsze wdrożenie Comarch ERP 4.0.

Sieć partnerska krakowskiej firmy jest największą spośród wszystkich producentów IT w Polsce – to ponad 900 firm informatycznych działających na terenie całego kraju.

Nagrodzeni Partnerzy zaprezentowali zwycięskie case studies przedstawiające proces wdrożenia systemów Comarch u takich klientów, jak m.in.: Lisek App, Whiskey in the Jar, Phillips Europe, Europe Distribution Group, czy Granbud.

Tu każdy jest zwycięzcą!

Zwycięską statuetkę w kategorii Najlepsze wdrożenie Comarch ERP Optima odebrała firma Teneso sp. z o.o. Poznański Partner przedstawił studium przypadku firmy Whiskey in the Jar – jednej z najprężniej rozwijających się sieci restauracji. Klient zdecydował się na wdrożenie Comarch ERP Optima wraz z Comarch DMS i Comarch OCR. Zaproponowane rozwiązania pozwoliły znacznie przyspieszyć obieg dokumentów w firmie i zmniejszyć koszty administracji.

Pierwsze wyróżnienie we wspomnianej kategorii otrzymała firma Sedkomp sp. z o.o. z Siedlec za realizację projektu w firmie Zorro Delivery sp. z o.o., a dokładniej w głównej platformie sprzedażowej przedsiębiorstwa – aplikacji Lisek App, która oferuje klientom łatwe zakupy z błyskawiczną dostawą do domu. Lisek App, jako prężnie rozwijająca się organizacja, dostrzegała konieczność wdrożenia efektywnego systemu księgowo-płacowego, stąd wybór Comarch ERP Optima wraz z aplikacjami usprawniającymi procesy biznesowe i księgowe – Comarch OCR i Comarch Analizy BI.

Kolejne wyróżnienie w kategorii Najlepsze wdrożenie Comarch ERP Optima zostało przyznane firmie Iteger sp. z o.o., mającej siedzibę w Tomaszowie Mazowieckim. Projekt dotyczył klienta Loximide sp. z o.o. –  producenta i dystrybutora urządzeń wentylacyjno-klimatyzacyjnych dla branży HVAC na rynkach polskim i zagranicznym. Klient wybrał Comarch ERP Optima m.in. ze względu na planowaną ścieżkę rozwoju firmy i perspektywę migracji do systemu Comarch ERP XL. Jako jedną z głównych korzyści wymienia przede wszystkim opracowanie procesu obiegu danych i integrację z dotychczas używanym systemem.

OrderSoft sp. z o.o. to poznański Partner, który zwyciężył w kategorii Najlepsze wdrożenie Comarch ERP XL za realizację projektu w firmie Granbud. Firma, która specjalizuje się w produkcji elementów z płyt drewnopochodnych, elementów drewnianych oraz w montażu konstrukcji meblowych chciała poprawić jakość zarządzania obszarem produkcji i zautomatyzować proces sprzedaży. Aby to osiągnąć wdrożono system Comarch ERP XL wraz z dodatkowymi modułami i aplikacjami.

Pierwszym wyróżnieniem w tej samej kategorii mogła się pochwalić firma Gecos sp. z o.o.,
która przedstawiła proces wdrożenia w firmie Phillips Europe. Wiodący producent komponentów i rozwiązań dla branży samochodów ciężarowych i naczep zdecydował się na wdrożenie Comarch ERP XL wraz z dodatkowymi rozwiązaniami, m.in.: Comarch BI, Comarch MES, Comarch WMS.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię