PowerSoft do zarządzania rozwiązaniami UPS marki EVER konsekwentnie unowocześniane

695

Kolejna wersja PowerSoft Professional 2.3.4 autorskiego oprogramowania zarządzająco-monitorującego systemy zasilania gwarantowanego UPS marki EVER jest już udostępniona do pobrania. Wspiera ona wszystkie linie UPS-ów dostępne w ofercie firmy (w tym zasilacze z serii POWERLINE RT 6-10 kVA oraz EASYLINE AVR USB). Nowa wersja programu (bezpłatnie udostępnianego użytkownikom rozwiązań EVER) oprócz standardowych systemów, kompatybilna jest dodatkowo z systemem Debian 8.

Głównym przeznaczeniem autorskiego oprogramowania PowerSoft Professional firmy EVER jest zabezpieczenie wrażliwej na zaniki napięcia infrastruktury IT przed długotrwałym brakiem zasilania w sieci energetycznej. Bezpieczeństwo sprzętu wynika przede wszystkim z możliwości kontrolowanego i bezpiecznego wyłączenia systemów operacyjnych komputerów w sieci lokalnej oraz przeprowadzenia zasilacza UPS w tryb oczekiwania (na powrót zasilania sieci energetycznej).

Nowości w wersji PowerSoft Professional 2.3.4

  • wsparcie dla Powerline RT (6000, 10000) – RS-232, USB, SNMP (v1, v2c),
  • wsparcie dla EASYLINE AVR USB,
  • dodana obsługa „trybu błędu” oraz testowania baterii dla DUO II Pro i ECO LCD,
  • kompatybilność z systemem Debian 8.

Rozwój i wdrażanie nowych funkcjonalności przez cykliczne aktualizacje oprogramowania PowerSoft możliwy jest dzięki pracom zespołu wyspecjalizowanych programistów EVER. Zastosowanie w fazie projektowej metodyki SCRUM umożliwia zebranie listy wymagań i potrzeb bezpośrednio od samych Użytkowników UPS-ów EVER. Dzięki temu oprogramowanie rozwija się w cyklu następujących bezpośrednio po sobie iteracji. Wprowadzenie na rynek każdej nowej aktualizacji (wersji) poprzedza jednocześnie seria testów jakościowych mająca na celu weryfikację stabilności i walidację oprogramowania (sprawdzenie zgodności z wymaganiami i oczekiwaniami klientów).

Możliwości tworzenia własnego oprogramowania i jego stałej aktualizacji przy aktywnym udziale użytkowników UPS EVER jest potwierdzeniem innowacyjności, jak i elastyczności zarządzania producenta EVER.

Więcej o oprogramowaniu PowerSoft: www.ever.eu/powersoft

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię