Queris wdraża swoje rozwiązanie w firmie Husqvarna

774
Koniec 2013 roku był bardzo dobrym okresem dla spółki Queris, która zakończyła w tym czasie wdrożenie w mieleckim zakładzie  Husqvarna. Zakład w Mielcu to jedyna filia szwedzkiej firmy w Polsce, która produkuje m.in. kosiarki pchane i kosiarki samobieżne z przednim urządzeniem tnącym, czyli tzw. ridery.

W fabryce pojawiła się potrzeba stworzenia nowego stanowiska do kontroli jakości, umożliwiającego dokładne przetestowanie każdego pojazdu pod kątem jego niezawodności oraz bezpieczeństwa. Informatycy i automatycy z Piekar Śląskich podjęli się zadania polegającego na stworzeniu autorskiej aplikacji umożliwiającej obsługę nowego stanowiska. Dzięki temu producent sprzętu do pielęgnacji zieleni zyskał zupełnie nową stację testową z nowoczesnym interfejsem.
Odpowiednio skonfigurowane oprogramowanie uruchomione  zostało na 17 calowym komputerze panelowym. Wykonane prace spotkały się z dużym zadowoleniem i uznaniem ze strony zarządu fabryki, jak i samych pracowników.
Husqvarna jest już kolejnym po Jantoniu, Braciach Urbanek, czy Piątnicy dużym klientem firmy Queris, który zdecydował się na współpracę z zakresu wspomagania i usprawnienia produkcji.

Od zeszłego roku spółka z Piekar Śląskich położyła większy niż dotychczas nacisk na swój rozwój, co przejawia się przede wszystkim w stale poszerzanej ofercie i nowych partnerstwach. Widocznym przejawem działań rozwojowych był także rozpoczęty w październiku ubiegłego roku rebranding.

Zródło: Queris

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię