Sage wprowadza nowe zaawansowane rozwiązanie do analityki biznesowej dla użytkowników systemu Sage ERP X3

757

Sage, wiodący światowy dostawca rozwiązań i usług wspomagających zarządzanie, przedstawił nową generację globalnego rozwiązania ERP, dedykowanego sektorowi firm średniej wielkości: Sage ERP X3 w wersji 7. To flagowe rozwiązanie Sage przekonstruowano pod kątem zapewnienia najlepszych wrażeń z użytkowania w trybie on-line oraz na urządzeniach mobilnych.

Według badań przeprowadzonych przez Sage, podmioty w segmencie średnich firm mają trzy jasno sprecyzowane cele: pozyskiwać nowych klientów, zmniejszać koszty operacyjne oraz uzyskać wzrost dochodów. Wersję 7 rozwiązania Sage ERP X3 udoskonalono właśnie z myślą o tych priorytetach, poprzez wprowadzenie szeregu nowych funkcjonalności.

„W dzisiejszych realiach przekonstruowaliśmy nasze rozwiązanie, odpowiadając bezpośrednio na potrzeby i wyzwania przedsiębiorstw w segmencie średnich firm . Zdolność firmy do pozyskiwania nowych klientów i rozwijania coraz bardziej rentownej działalności, uzależniona jest od dostępu pracowników do danych, współdzielenia informacji oraz skutecznego ich wykorzystania. Wersja 7 Sage ERP X3 pomaga firmom w rozwoju, dzięki szybkości, prostocie i większej elastyczności.” – powiedział Christophe Letellier, Dyrektor Generalny ds. Produktu Sage ERP X3.

Najnowsza wersja Sage ERP X3 pozwala organizacjom skuteczniej kontrolować swoją działalność, dzięki konsoli dającej wgląd w procesy biznesowe oraz możliwości reakcji na błyskawicznie uzyskane informacje. Niezrównana elastyczność „siódemki”, wspiera ciągłe doskonalenie jakości obsługi klientów, co pomaga generować przychody i realizować ekspansję na nowe rynki.

Zalety wersji 7 Sage ERP X3, obejmują liczne usprawnienia funkcjonalne, takie jak:

  • rozbudowane możliwości identyfikacji relacji:
    wycena – wpływy pieniężne, zamówienie – płatność
  • personalizacja dokumentów handlowych (dostawy i zwroty)
  • elastyczność definiowania zestawień sprzedaży (opcje i warianty)
  • dodatkowe koszty zakupu: identyfikowanie importu
  • elastyczne ustawienia legislacji
  • zwiększona kontrola transakcji wewnątrzfirmowych
  • elastyczne zarządzanie lokalizacjami magazynów
  • usprawniona automatyzacja (powtarzalne faktury)

Jayne Archbold, Dyrektor ds. Strategii i Komunikacji Korporacyjnej dla Segmentu Średnich Firm i Produktu Sage ERP X3, powiedziała: „Badania zlecone przez Sage w Europie i Ameryce Północnej wykazały, że dzięki poprawie dostępności danych, ich jakości i możliwości wykorzystania, średnie firmy mogą spodziewać się o 35% wyższego wzrostu zysków netto z roku na rok. (…) Wersja 7 Sage ERP X3 jest idealnym narzędziem dla średnich firm, pragnących odzyskać kontrolę nad swoimi strukturami i mającymi ambicje rozwoju.”

„Musieliśmy zautomatyzować procesy i zwiększyć wydajność w ramach całej naszej działalności. Sage ERP X3 w wersji 7 dokładnie to robi. System jest bardzo łatwy w użyciu i pozwala na dostęp do informacji z poziomu urządzeń mobilnych, przez conaszafirmainasi ludzie stali się bardziej efektywni, Oznacza to, że możemy lepiej koncentrować się na rozwoju naszej działalności.” – powiedziała Stephanie McConnell, Dyrektor Finansowa (CFO), Vacuum Engineering & Materials.

Szczegółowe informacje o nowej wersji systemu znajdują się na stronie www.sageerpx3.com i na Twitterze, pod hasłem @sagerpx3: https://twitter.com/sageerpx3.

Informacje o Sage

Dostarczamy małym i średnim firmom łatwe w użytkowaniu, bezpieczne i wydajne oprogramowanie wspomagające zarządzanie oraz usługi pokrewne – począwszy od rozwiązań księgowo-płacowych, poprzez planowanie zasobów przedsiębiorstwa, zarządzanie relacjami z klientami, rozwiązania płatnicze i wiele innych Poprzez globalną sieć lokalnych ekspertów udzielamy naszym klientom porad i stałego wsparcia w zakresie rozwiązywania problemów, dając im tym samym pewność działania, której potrzeba do osiągnięcia ambitnych celów biznesowych.
Spółka została założona w roku 1981. Od 1989 roku jest notowana na Londyńskiej Giełdzie Papierów Wartościowych, a w roku 1999 została włączona do wskaźnika giełdowego FTSE 100.
Sage posiada na świecie grono ponad 6 miliona klientów, zatrudnia ponad 12 700 pracowników i prowadzi działalność w 24 państwach: w Europie , Ameryce Północnej, Afryce Południowej, Australii, Azji oraz w Brazylii.
Szczegółowe informacje dostępne są na stronie www.sage.com

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię