Poznaj nowe funkcje SOLIDWORKS 2020

994

Optymalizacja procesu opracowywania produktu od projektu koncepcyjnego do finalnego wytworzenia części.

­ ­» DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

SOLIDWORKS 2020 zawiera wiele udoskonaleń,, które przyspieszą i usprawnią proces tworzenia Twoich produktów. W tej wersji szczególną uwagę poświęcono następującym obszarom:

Udoskonalone działanie – Udoskonalenia w zakresie rysunków, złożeń i symulacji pomagają znacznie przyspieszyć tworzenie dużych złożeń i analiz weryfikacyjnych.

Usprawniony przepływ pracy – Ulepszenia w zakresie projektowania, symulacji i produkcji umożliwiają uproszczenie przepływu pracy, dzięki czemu proces wprowadzania produktów na rynek jest krótszy, jakość produktów wyższa, a koszty produkcji niższe.

Połączony ekosystem projektowo-produkcyjny w chmurze – Łatwe uczenie oprogramowania SOLIDWORKS 2020 z kluczowymi narzędziami za pomocą platformy 3DEXPERIENCE® umożliwia lepsze zarządzanie każdym aspektem tworzenia i dostarczania produktów w jednym miejscu — łatwo dostępnym w dowolnej chwili i na każdym urządzeniu.

OBEJRZYJ MATERIAŁ VIDEO i zapoznaj się z nowymi funkcjami oprogramowania SOLIDWORKS 2020, pozwalającymi szybciej przekształcać projekty w gotowe produkty.

ZŁÓŻ ZAPYTANIE OFERTOWE, aby dowiedzieć się już dziś, jak rozpocząć pracę z oprogramowaniem SOLIDWORKS 2020!

Źródło: SolidWorks

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię