Świat 3DEXPERIENCE: wydarzenia i innowacje – twórz jutro już dzisiaj!

587

Coroczne światowe spotkanie skupiające ekspertów i użytkowników SOLIDWORKS  w tym roku odbędzie się pod nową nazwą: 3DEXPERIENCE World w dniach 9–12 lutego w Nashville. Na event z niecierpliwością czekają przedstawiciele świata biznesu i edukacji, poszukujący inspiracji, nowych rozwiązań i pomysłów. To miejsce, w którym poszerzysz swoją wiedzę dzięki ponad 100. partnerom wydarzenia, a także robisz krok w rozwojuwłasnej firmy czy kariery, pozyskując nową wiedzę i umiejętności.

3DEXPERIENCE World – świat nowych technologii

Tętniąca życiem społeczność projektantów, inżynierów, przedsiębiorców i liderów biznesowych połączy siły z innowacyjnymi technologiami, aby przyspieszyć nadejście nowej rzeczywistości. Celem wydarzenia jest napędzenie renesansu branży, zmieniając sposób myślenia, pracy i życia.

Konferencja 3DEXPERIENCEWorld to przede wszystkim prelekcje największych innowatorów, którzy tworzą nowe technologie i innowacyjne projekty. W trakcie wystąpień podzielą się oni swoją wizją. W ramach prelekcji spodziewać się można wystąpień takich osobowości, jak Charles Adler (współzałożyciel i były szef designu kickstarter.com), Dean Kamen (założyciel First Robotics i DEKA), czy Sam Rogers, kierownik projektu addytywnego i pilot samolotu odrzutowego w GravityIndustries.

Uczestnicy w ciągu tych kilku dni mają szansę wziąć udział w ponad 350 sesjach, ale także spotkać się i nawiązać współpracę z tysiącami partnerów biznesowych i setkami partnerów technologicznych. To możliwość zrealizowania nawet najodważniejszych projektów, a wszystko to w twórczej atmosferze pod godłem 3DEXPERIENCE.

Wkraczając w świat 3DEXPERIENCE warto przyjrzeć się nowym rozwiązaniom oferowanym przez firmę Dassault Systems, producenta kultowego oprogramowania SOLIDWORKS.

3DEXPERIENCE Platform

Współpracując, można osiągnąć lepsze efekty szybciej. Dlatego powstała 3DEXPERIENCE Platform, czyli platforma pozwalająca na współpracę projektantów oraz pomysłodawców w realnym czasie.  Platforma 3DEXPERIENCE to środowisko chmurowe, które łączy proces rozwoju produktu od projektu poprzez produkcję i dostawę. Jest idealna dla organizacji dowolnej wielkości, a ponieważ twoja idea i potrzeby ewoluują, masz dostęp do płynnego portfolio rozwiązań do zarządzania każdym aspektem cyklu życia produktu. Platforma stanowi jedno źródło informacji, dzięki czemu zespoły mogą bezpiecznie udostępniać dane z dowolnego miejsca. Platforma 3D EXPERIENCE umożliwia organizacjom współpracę w czasie rzeczywistym z dowolnego urządzenia, łączenie się z klientami i dostawcami oraz śledzenie postępów, dzięki czemu możesz dostarczać niezrównane produkty swoim klientom.

3DEXPERIENCE WORKS

3DEXPERIENCE WORKS to portfolio rozwiązań łączących łatwość użycia SOLIDWORKS z mocą i szerokością platformy 3DEXPERIENCE. Dzięki 3DEXPERIENCE WORKS zespoły mają dostęp do zaawansowanych możliwości projektowania (SOLIDWORKS), symulacji (SIMULIAWORKS), produkcji (DELMIAWORKS) oraz zarządzania danymi produktu i cyklem życia (ENOVIAWORKS). Portfolio umożliwia rozszerzenie możliwości rozwoju produktu i szybsze rozwiązywanie nowych problemów.

 • DELMIAWORKS, zintegrowane połączenie zarządzania produkcją i planowania zasobów przedsiębiorstwa, pomaga firmom zwiększyć wydajność zakładu, wyeliminować błędy, poprawić widoczność zapasów i efektywnie zarządzać zgodnością z przepisami.
 • ENOVIAWORKS, skalowalny zestaw usług PLM działający w chmurze, umożliwiający klientom planowanie, opracowywanie i publikowanie nowych informacji o produktach bez potrzeby korzystania z infrastruktury lub dostosowywania, stworzony dla użytkowników SOLIDWORKS pracujących na komputerach stacjonarnych,

 • SIMULIAWORKS, zaawansowane możliwości symulacyjne obejmujące całą fizykę i rzeczywiste scenariusze, z pełnym omówieniem wszystkich dziedzin analizy, w tym strukturalnych, przepływu elektromagnetycznego, wymiany ciepła i wszystkich interakcji fizycznych. Structural Professional Engineer (SSE) udostępnia zaawansowaną symulację opartą na rozwiązaniu AbaqusFinite Element Analysis dla użytkowników SOLIDWORKS.

DELMIAWORKS

DELMIAWORKS ERP to kompleksowe rozwiązanie do zarządzania firmą produkcyjną. Tworzenie i śledzenie wszystkich najważniejszych procesów biznesowych, od projektowania i inżynierii po wysyłkę, w jednym miejscu zapewnia, że ​​odpowiednie komponenty są dostępne we właściwym czasie. Gromadzenie danych w czasie rzeczywistym z hali produkcyjnej i całej organizacji za pomocą intuicyjnych pulpitów nawigacyjnych zapewnia zespołom wszystkie informacje niezbędne do podejmowania kluczowych decyzji biznesowych. Zespoły inżynierów, finansów, sprzedaży, zakupów, logistyki i produkcji działają w ramach DELMIAWORKS ERP. Bezpośrednia integracja z SOLIDWORKS i platformą 3DEXPERIENCE umożliwia bezproblemową współpracę i komunikację między zespołami.

CollaborativeBusiness Innovation

CollaborativeBusiness Innovation pomaga w cyfrowym łączeniu wszystkich użytkownikówi stanowi podstawę do osiągnięcia opartychna danych, modelowych ram dla zrównoważonych innowacji. Collaborative BusinessInnovation obejmuje następujące aplikacje i usługi:

 • 3DPassport — uwierzytelnianie i autoryzacja za pomocą 3DEXPERIENCE ID,
 • 3DCompass — dostęp do ról, aplikacji i usług,
 • 3DDashboard — pulpit nawigacyjny,
 • 3DSwym — współpraca w społecznościach,
 • 3DDrive — przechowywanie i udostępnianie plików,
 • 3DSearch — wyszukiwanie semantyczne,
 • 6WTags — wzbogacanie treści znacznikami,
 • 3DPIay — niesamowite wizualizacje 3D,
 • 3DMessaging — komunikator,
 • 3DNotification — powiadomienia w czasie rzeczywistym,
 • 3DComment — interakcje społeczne oraz grupy użytkowników.

CollaborativeIndustryInnovation

CollaborativeIndustryInnovationto zestaw aplikacji dla zespołów inżynieryjnych potrzebnych do bezpiecznej pracy w czasie rzeczywistym w zakresie danego produktu. Zapewnia skalowalne środowisko onlinedo zarządzania projektowaniem produktów, symulacjami multi-physic i planowaniem procesów produkcyjnych z maksymalną możliwością śledzenia i elastycznością. Jest kolejnym ułatwieniem dla technologii jutra, która może zostać stworzona przez każdego.

Oglądaj na żywo 3DEXPIRIENCE World już 10 lutego

Wszystkie te rozwiązania zostaną szczegółowo zaprezentowane podczas 3DEXPERIENCE World w Music City Center w Nashville. Tych, którzy nie będą mogli osobiście uczestniczyć w tym wydarzeniu, zachęcamy do śledzenia poszczególnych sesji generalnych online w dniach 10-12 lutego 2020 za pośrednictwem strony www.3dexperienceworld.com. 3DEXPERIENCE World relacjonowane będzie również przez ekspertów DPS Software na stronie www.dps-software.pl.

Źródło: DPS-SOFTWARE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię