WSPÓŁPRACA OMNI3D Z 3YOURMIND

847

Przemysłowe rozwiązania firmy OMNI3D od teraz dostępne z poziomu 3YOURMIND! Klienci platformy cyfrowej mogą zlecać drukowanie swoich projektów poznańskiemu producentowi drukarek 3D.

3YOURMIND to innowacyjna platforma cyfrowa, dzięki której klienci nie posiadający własnych urządzeń do druku 3D mogą bezpiecznie i szybko wdrażać technologię druku 3D. 3YOURMIND integruje dostawców rozwiązań druku 3D. Po przygotowaniu danych do wydruku 3D możliwe jest przesłanie ich do wybranego dostawcy, który zajmie się profesjonalnym drukiem. Wśród firm współpracujących z 3YOURMIND znajdziemy od dzisiaj także OMNI3D.

OMNI3D jest producentem przemysłowych drukarek 3D z technologii FFF o unikalnej precyzji i powtarzalności wydruków. Na swoich maszynach OMNI3D prowadzi usługi druku 3D. Dzięki temu, że stosuje własne maszyny, ma możliwość tworzenia dużych wydruków z wytrzymałych polimerów. Już teraz wśród klientów OMNI3D znajdziemy przedstawicieli branży motoryzacyjnej, lotniczej, odlewniczej, wzornictwa przemysłowego i automatyki przemysłowej. Obecność OMNI3D na platformie 3YOURMIND wiąże się z jeszcze łatwiejszym dostępem klientów do wysokiej precyzji wydruków i ich przemysłowej jakości.

Zlecenie profesjonalnego wydruku 3D dostępne jest z poziomu platformy 3YOURMIND. Po przygotowaniu pliku i porównaniu oferty dostawców klient zamawia wydruk w wybranej przez siebie firmie.

Szczegóły znajdziesz na: www.omni3d.com i www.3yourmind.com.

Źródło: OMNI3D

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię