Skorzystaj z letniej promocji na produkty firmy Antaira!

989

Mamy przyjemność poinformować, że właśnie rusza letnia super promocja w firmie CSI S.A. Przy zakupie dowolnego komputera przemysłowego z oferty CSI S.A. każdy klient otrzyma rabat na wszystkie produkty firmy Antaira w wysokości aż 30%!

Produkty Antaira to większe bezpieczeństwo przesyłu danych, większa wydajność i niezawodność w najbardziej wymagających aplikacjach przemysłowych. Bogata funkcjonalność switchy i konwerterów mediów pozwala na łączenie infrastruktury OT z IT oraz na zastosowanie w wielu branżach takich jak automatyka przemysłowa, przemysł energetyczny, transport kołowy, czy systemy monitoringu wizyjnego. Produkty spełniają wymagania norm stawianych dla tego typu urządzeń. Wszystko to dostępne w przystępnej cenie i z 5-letnią gwarancją.

Letnia promocja będzie dostępna w okresie od 22 czerwca do 22 września. Macie więc tylko 3 miesiące na działanie 🙂

Wystarczy wybrać dowolny komputer przemysłowy z oferty firm takich jak Advantech, Aaeon, Nexcom, Advoli, congatec, WOLF, Winmate, Aplex, Vision4CE czy Winsonic. Może to być zarówno komputer kompaktowy, jednopłytkowy, albo panelowy typu All-In-One. Następnie sprawdzić, jakie switche, konwertery mediów lub inne urządzenia sieciowe z oferty Antaira mogą poszerzyć system komunikacyjny w Waszych aplikacjach i wybrać najbardziej odpowiedni dla siebie model.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie promocja.csi.pl. Zapytania ofertowe można składać pod adresem mailowym: promocja@csi.pl lub nr telefonu 502899031. Firma prześle informacje o dostępności i czasie dostawy.

CSI S.A.
Kontakt telefoniczny: 12 390 61 80
email: kontakt@csi.pl
strona: www.csi.pl

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię