Największe wdrożenie polskiego rozwiązania klasy PPM – Hadrone PPM dla PGW Wody Polskie

471

Państwowe Gospodarstwo Wodne Wody Polskie podpisało kontrakt o wartości ponad 5,5 mln złotych na zakup i wdrożenie oprogramowania wspomagającego proces zarządzania inwestycjami z polską spółką Hadrone.

 

Jak pokazują badania, nawet 70 proc. projektów kończy się niepowodzeniem. Wdrożenie oprogramowania wspomagającego proces zarządzania projektami pozwala na zmniejszenie wskaźnika niepowodzeń do 20 proc. lub poniżej. To dlatego duże i nowoczesne firmy coraz częściej decydują się na wykorzystanie oprogramowania PPM – Project Portfolio Management.

Narzędzia takie pomagają firmom w zarządzaniu wieloma projektami jednocześnie. Zapewniają efektywną alokację i zarządzanie zasobami w firmie i to właśnie oszczędności – zarówno w ujęciu budżetu jak i w czasie ich realizacji – są główną motywacją stojącą za wdrożeniami PPM.

Oprogramowanie Hadrone PPM upraszcza zarządzanie projektem i monitorowanie portfela, a także podejmowanie decyzji dotyczących realizacji obecnych oraz wyboru przyszłych projektów, dzięki dostarczaniu pełnej wiedzy o statusie projektów w portfolio.

Wdrożenie Hadrone w Państwowym Gospodarstwie Wodnym Wody Polskie jest ogólnopolskie i obejmuje Krajowy Zarząd Gospodarki Wodnej oraz wszystkie Regionalne Zarządy Gospodarki Wodnej wraz z podległymi jednostkami.

Źrdóło: HADRONE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię