Za nami kolejna konferencja z cyklu Autodesk DAY 2022. Tym razem eksperci rozmawiali o przemyśle maszynowym

485

Pod koniec maja odbyła się kolejna konferencja dla branży produkcyjnej z serii AUTODESK DAY. Eksperci i praktycy zaprezentowali szereg przykładów wykorzystania technologii w przemyśle maszynowym. W wirtualnym spotkaniu udział wzięło prawie 200 osób. Dodatkowo, Autodesk przygotował specjalną stronę z nagraniami wystąpień prelegentów.

Konferencja Autodesk DAY 2022 | Przemysł Maszynowy odbyła się 25 maja 2022 roku i wzięło w niej udział prawie 200 osób z branży produkcji maszyn i urządzeń przemysłowych. Prelegenci, będący praktykami w tej dziedzinie, opowiedzieli o swoich doświadczeniach przy transformacji cyfrowej – o jej zaletach, wadach i najlepszych drogach do niej prowadzących. Podczas konferencji zaprezentowano przykłady pokazujące jak sprawne połączenie wprowadzenia digitalizacji do wszystkich etapów produkcji może wpłynąć na poprawę szybkości produkcji, retencję klientów, produktywność pracowników, jakość i na pojawianie się nowych zleceń.

Nagrania z konferencji

Specjalnie dla tych, którzy nie mogli wziąć udziału w konferencji, Autodesk przygotował dedykowaną stronę z nagraniami z prezentacji. Wśród tematów są między innymi:

  • Przygotowanie instrukcji produkcyjnych pod kontrolą systemu Vault w firmie Aplisens
  • Zintegrowane modelowanie zakładów przemysłowych
  • Jak zminimalizować obieg dokumentacji w formie papierowej i zredukować odpady produkcyjne w przedsiębiorstwach
  • Integracja środowiska Inventor – Vault
  • Automatyzacja zadań CAD / PDM w dziale konstrukcyjnym firmy przemysłowej
  • Unikatowa aparatura badawczo testowa w gospodarce zrównoważonego rozwoju

„Cieszymy się, że już po raz kolejny mieliśmy okazję spotkać się w gronie ekspertów by porozmawiać o tym, jakie rozwiązania mogę wspierać rozwój i digitalizację firm z sektora przesyłowego i produkcji maszyn. Wysokie noty potwierdzają, że spotkanie było bardzo potrzebne i inspirujące dla uczestników” – powiedziała Grażyna Kołodziejek, Country Marketing Manager z Autodesk.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię