THE WORLD EXPANSION – Od lat 90tych Zielona marka ISB stała się globalna

702

Po znaczącym wzroście odnotowanym w ciągu pierwszej dekady od założenia, w połowie lat 90., ISB Industries było gotowe do ekspansji w Europie i na Dalekim Wschodzie. Tak więc w latach 1995-1998, wraz z otwarciem zakładu kontroli jakości w Szanghaju i inauguracją oddziału ISB w Hiszpanii, szybko nadeszła satysfakcja, w procesie globalnej ekspansji, który trwa bez zakłóceń. Z siedzibą w Barcelonie, Euro Bearings Spain SL, hiszpański oddział jest zarządzany przez rodzinę Abad, która działa w tej dziedzinie od dziesięcioleci i może pochwalić się szeroką znajomością sektora produktów i komponentów. W ISB Spain pracuje już 30 osób. Oddział posiada ponad magazyn o powierzchni 4000m2 oraz rozwiniętą sieć dystrybucji na całym Półwyspie Iberyjskim.

ISB Shanghai

ISB China od pierwszego dnia działa jako Centrum Kontroli Technicznej i Jakości, a od niedawna również jako dział sprzedaży, aby sprostać zwiększające się wymagania lokalnego przemysłu. Po tych pierwszych dwóch zagranicznych oddziałach nastąpiło otwarcie oddziałów w Brazylii (2016), Indii (2017) i Ameryce Środkowej (2018). ISB do Brasil rozpoczęło działalność w mieście Kurytyba (stan Paranà), ważnym centrum logistycznym i przemysłowym na południu Brazylii, a ze względu na doskonałe wyniki uzyskane w krótkim czasie, konieczne stało się zaplanowanie rozbudowy terenu. Tak więc w 2020 roku firma zidentyfikowała nową lokalizację do przeniesienia swojej działalności: ta nowa siedziba będzie miała powierzchnię 2000m2, co pozwoli firmie pomnożyć pięciokrotnie obecną pojemność magazynu (>3 000 palet).

ISB Brasil

Zaledwie kilka lat po otwarciu ISB Brasil posiada sieć ponad 150 sprzedawców detalicznych i 250 klientów OEM w wielu branżach, co czyni ją niezawodnym dostawcą komponentów dla przemysłu w Brazylii. ISB India została założona w 2017 roku i znajduje się w Ahmadabadzie, ważnym centrum przemysłowym i produkcyjnym w stanie Gujarat, który zajmuje pierwsze miejsce w indyjskim rankingu pod względem rozwoju i usług.

ISB India

Branża nastawiona jest na umiejętności techniczne, dzięki obecności wykwalifikowanej kadry oraz najnowocześniejszej aparaturze kontrolnej. Od razu przyciągnęło wielu klientów OEM, którzy śledzili jakość i niezawodność produktów ISB. W pierwszej połowie 2018 roku założono ISB Centro America z siedzibą w Panamie i magazynem w Colón.

ISB Centro America

Firma posiada sieć dystrybutorów rozpowszechnionych po całej Ameryce Środkowej i posiada umowy serwisowe z międzynarodowymi OEM, oferujące pełną obsługę w dziesiątkach obiektów. Dla ISB wszystkie oddziały są ważnymi ośrodkami rozwoju i know-how w zakresie rynków i zastosowań: ciągłe, wykwalifikowane doświadczenie, które nieustannie zwiększa zdolność Grupy do zaspokojenia wszelkiego rodzaju klientów na wysokim poziomie.

#ISBindustries
#ISBturns40
Future #Green

Więcej informacji: www.isb-industries.com/en

Italcuscinetti S.p.A. a Socio Unico
Via Caponnetto, 15 – 42048 Rubiera (Reggio Emilia) ITALIA