Deklaracja producenta wg IEC 61439 teraz także dla systemu szaf Rittal TS 8

657

Od momentu wprowadzenia nowej normy IEC 61439 „Rozdzielnice i sterownice niskonapięciowe“ można odnotować stale rosnący popyt na zgodne z tą normą produkty i urządzenia, a także na odpowiednią dokumentację.

Klienci mają jednak często trudności z zastosowaniem norm i spełnieniem obowiązku dokumentacji (świadectwo weryfikacji konstrukcji). Celem Rittal jest nie tylko dystrybucja wysokiej jakości produktów, lecz także możliwie jak najlepsze wspomaganie klientów poprzez szkolenia, wsparcie projektowe, programy narzędziowe, dokumentację, podręczniki specjalistyczne itp.

Kolejnym krokiem w tym kierunku jest nowa deklaracja producenta dotycząca zgodności z normą IEC 61439 systemu szaf Rittal TS 8, wraz z odpowiednimi, sprawdzonymi parametrami znamionowymi. Umożliwia ona producentom urządzeń rozdzielczych szybkie i łatwe udokumentowanie spełnienia wymogów odnośnie systemu szafy.

W związku z tym Rittal przygotował specjalny pakiet „Quality made by Rittal“, w którym jeszcze raz pokazano testy produktów i działania mające na celu zapewnienie niezmiennie wysokiej jakości.

 

źródło: http://www.rittal.com/pl-pl/content/pl/start/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię