Firma Seco wprowadza innowacyjne rozwiązania optymalizujące obróbkę części

217

Aby sprostać różnym wyzwaniom związanym z obróbką i zwiększyć wydajność, firma Seco wprowadziła nowe oprawki narzędziowe, płytki PCBN, okrągłe płytki z węglików spiekanych i bardzo długie wiertła z węglików spiekanych o zwiększonej wszechstronności i trwałości narzędzia.

Te innowacyjne produkty są przeznaczone do wielu różnych zastosowań, począwszy od ogólnego toczenia ISO aż po toczenie na twardo o dużej objętości i wiercenie głębokich otworów.

Oszczędne długie wiertła z węglików spiekanych X-tra — 40xD–60xD

Producenci, którzy wiercą otwory na głębokości od 40xD do 60xD, chcą zwiększyć trwałość narzędzia i zmniejszyć koszty narzędzi. Nowe długie wiertła z węglików spiekanych Seco X-tra zapewniają ponad 15% większą trwałość niż inne długie wiertła z węglików spiekanych.

Długie wiertła z węglików spiekanych Seco X-tra zapewniają szybkie ie niezawodne wiercenie w stali, stali nierdzewnej i żeliwie, a także dobrą wydajność w stopie typu Inconel®, tytanie i twardej stali bez konieczności stosowania niestandardowych centrów obróbki.

Unikalna geometria i powłoka narzędzia eliminują wykruszanie krawędzi skrawających i nagłe pęknięcia, jednocześnie minimalizując zużycie powierzchni przyłożenia i środka. Odpowiednie przygotowanie krawędzi szlifowanej zapewnia gładsze krawędzie skrawające, większą równość i węższe tolerancje niż w przypadku szczotkowania. Długie wiertła z węglików spiekanych Seco X-tra zachowują określoną głębokość wiercenia po maksymalnie trzech cyklach regeneracji.

Płytki PCBN CH1050 i CH2581 zapewniają stabilność procesu

Dwa nowe gatunki płytek PCBN firmy Seco gwarantują doskonałą wydajność w produkcji wielkoseryjnej komponentów samochodowych i innych komponentów przemysłowych. Gatunek CH1050 jest przeznaczony do obróbki wykańczającej, a gatunek CH2581 do obróbki półprzerywanej.

Dzięki klasie podłoża i unikalnej powłoce PVD nanolaminatu firmy Seco, którą opracowano z myślą o spełnieniu wysokich wymagań jakościowych w zakresie powierzchni, gatunek CH1050 gwarantuje również precyzyjne przygotowanie krawędzi w nowym procesie szlifowania. Zaprojektowany z myślą o przedłużonej trwałości narzędzia i niższym koszcie części gatunek CH1050 zapewnia wysoką wydajność i ograniczenie ilości złomu lub przeróbek.

CH2581 zapewnia większą stabilność procesu i ogranicza pękanie narzędzia dzięki wszechstronnemu, łatwemu w użytkowaniu gatunkowi specjalnie opracowanemu do obróbki półprzerywanej. Wysoka dokładność przygotowania krawędzi i powłoka PVD nowej generacji firmy Seco gwarantują wyższe prędkości i przepustowość przy niższych kosztach części. Łamacz wiórów MF2 na okrągłych płytkach z węglików spiekanych RCMT/RCGT typu dodatniego do toczenia ISO z funkcją kontroli wiórów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię