IC ShareStock – internetowa platforma udostepniania stanów magazynowych

575

Wszyscy wiemy, jak dużym problemem jest często szybki zakup nietypowej części zamiennej. Wszyscy borykamy się również ze zbędnymi częściami zalegającymi zbyt długo w magazynie technicznym. Tymczasem całkiem możliwe, że jakiś zakład z innej części kraju posiada u siebie i chętnie sprzedałby nam poszukiwaną przez nas część… lub odkupił tę, która jest nam niepotrzebna…

Czerpiąc z doświadczeń naszych Klientów oraz własnych, chcieliśmy wyjść naprzeciw potrzebom rynku. Naszą propozycją jest IC ShareStock – internetowa platforma udostępniania stanów magazynowych pomiędzy grupą partnerów. Inter Cars Przemysł jest pierwszym dystrybutorem części dla przemysłu oferującym tego typu rozwiązanie. Jest to jednocześnie sprawdzone narzędzie – podobne systemy do tej pory stosowane są w wewnętrznej komunikacji między członkami autoryzowanych sieci dealerskich niektórych marek samochodów.

Jak to działa? Zakład przemysłowy dołączający do platformy IC ShareStock uzyskuje dostęp do oferty części zamiennych złożonej przez innych partnerów w ramach grupy. W ten sposób otwiera się okno do niedostępnego do tej pory segmentu rynku. Ponadto, udostępniając na platformie IC ShareStock informację o własnych stanach magazynowych, abonent zwiększa szanse na sprzedaż zbędnych części ze swojego magazynu technicznego. Oczywiście to abonent decyduje czy i jakie części udostępnia. Od strony technicznej platforma IC ShareStock jest elastyczna i dopasowuje się do wymagań Klienta. Wszystko to po to, aby zoptymalizować koszty magazynu technicznego i obsługi zamówień.

Więcej informacji: www.icprzemysl.pl

Inter Cars Przemysł

Tel. 22 358 63 54
Fax. 22 358 63 95

przemysl.warszawa@intercars.eu

ul. Arkuszowa 46
01-934 Warszawa

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię