Inter Cars Przemysł – sprawdź u siebie kompleksowy serwis olejowy!

925

Gospodarka olejowa jest bardzo szerokim pojęciem – obejmuje zarówno same oleje i środki smarne, całe otoczenie techniczne (armatura, urządzenia) oraz – co najważniejsze – szereg usług związanych z ich obsługą. Dział Przemysł firmy Inter Cars przedstawia ofertę kompleksowego serwisu olejowego dla przemysłu.

Cykl życia oleju od A do Z

Wieloletnie doświadczenie Inter Cars w motoryzacji i wypracowane relacje partnerskie z dostawcami olejów procentują w przypadku klientów Działu Przemysł. W kompleksowym podejściu Inter Cars do sprzedaży olejów i środków smarnych punktem wyjścia jest zawsze audyt gospodarki olejowej. Analizujemy środki stosowane przez Klienta oraz dobieramy najbardziej optymalne rozwiązania w celu redukcji kosztów przy utrzymaniu ciągłości produkcji. Wartością dodaną współpracy z Inter Cars jest możliwość zaoferowania usługi odbioru przepracowanego oleju. Doświadczenie Inter Cars i Działu Bio-Service w tym zakresie pozwala zaproponować tego typu usługi na najwyższym poziomie jakości pod względem technicznym i proceduralnym.

Ekologia = recykling!

Przepracowany olej wymieniamy na nowy – w przypadku samochodów i innych pojazdów jest to oczywiste i naturalne. W przemyśle bywa różnie – zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę, że w instalacjach przemysłowych objętość oleju hydraulicznego to często setki lub tysiące litrów. Coraz częściej stosowaną praktyką jest więc filtracja oleju, która oprócz podniesienia parametrów samego medium wpływa również na sprawność całego układu. Decyzję o tym, czy warto filtrować olej wspieramy zawsze badaniami przeprowadzanymi w akredytowanych laboratoriach.

Optymalizuj!

Wspomniany audyt gospodarki olejowej dotyczy nie tylko stosowanych środków smarnych, ale także rozwiązań technicznych. Współpraca z uznanymi producentami armatury i urządzeń pozwala nam skutecznie optymalizować rozwiązania techniczne w zakładach przemysłowych. Uzupełnieniem oferty sprzętowej jest szereg narzędzi i urządzeń wspomagających pracę w tym zakresie.

Więcej informacji: www.icprzemysl.pl

Inter Cars S.A
Tel. +48 52 346 31 56
Fax. 52 343 33 41
e-mail: przemysl.bydgoszcz@intercars.eu
www.icprzemysl.pl