MEWA BIO-CIRCLE – ekologiczne i bezpieczne czyszczenie części

719

Firma MEWA od wielu lat oferuje w systemie full-service (dostawa-odbiór-pranie-wymiana) czyściwa tekstylne do rożnych zastosowań. Doskonałym uzupełnieniem tego systemu jest ekologiczne urządzenie do czyszczenia części MEWA BIO-CIRCLE. To komfortowe i bezpieczne rozwiązanie. Urządzenie MEWA BIO-CIRCLE umożliwia wysoce efektywne a zarazem ekologiczne czyszczenie części maszyn i urządzeń, nie stwarzając przy tym zagrożeń dla zdrowia, albowiem stosowany do czyszczenia płyn nie zawiera rozpuszczalników i lotnych związków organicznych. Tłuszcze, oleje, sole i pył ulegają rozkładowi biologicznemu przez znajdujące się w płynie mikroorganizmy.  

MEWA BIO-CIRCLE spełnia wszelkie formalne wymagania i przepisy obowiązujące dla tego typu urządzeń, co sprawia, że obsługa urządzenia jest jeszcze bardziej bezpieczna.

Dwie praktyczne wersje

Urządzenie oferowane jest w dwóch wersjach – mini i maxi.
Urządzenie w mniejszej wersji – MEWA BIO-CIRCLE Mini można łatwo przemieszczać. Dzięki zintegrowanej podstawie na kółkach może ono być przesuwane w dowolne miejsce i ustawiane tam, gdzie akurat jest niezbędne.  MEWA BIO-CIRCLE Mini posiada powierzchnię roboczą o wymiarach (szerokość x głębokość): 610×500 mm.

Wersja MEWA BIO-CIRCLE Maxi opracowana została jako stacjonarne urządzenie ze stołem roboczym. Charakteryzuje się ono optymalną wydajnością i trwałością, prostotą obsługi oraz dużą nośnością wynosząca do 220 kg. Duża powierzchnia robocza urządzenia o wymiarach (szerokość x głębokość): 880×580 mm umożliwia czyszczenie również dużych części, które mogą być efektywnie czyszczone przy zastosowaniu długiego giętkiego przewodu, zaopatrzonego na końcu w odpowiedni pędzel.

Zawsze gotowe do pracy

Urządzenie MEWA BIO-CIRCLE ma wiele zalet w porównaniu do urządzeń tego typu tradycyjnie stosowanych w zakładach i warsztatach. Przede wszystkim pozwala osiągnąć optymalny rezultat czyszczenia, jest bezpieczne w użyciu dzięki zastosowaniu płynu nie zawierającego rozpuszczalników, a zarazem jest ekologiczne i wygodne w obsłudze. Jest też zawsze gotowe do użycia dzięki oferowanej przez firmę MEWA usłudze full-service, bowiem MEWA dba o to, aby filtry były wymieniane na czas, aby w urządzeniu był uzupełniany płyn czyszczący i aby w odpowiednim czasie były wymieniane zużywające się części.

W ustalonych odstępach czasowych pracownik firmy MEWA dokonuje pełnego przeglądu urządzenia i dba tym samym, by urządzenie było sprawne i wydajne. To pozwala zredukować nakład pracy związany z utrzymaniem urządzenia w dobrym stanie i umożliwia jego optymalne użytkowanie.

 

 
 
MEWA Textil-Management
 
Firma MEWA zaopatruje firmy w całej Europie, gdzie posiada 43 placówki, oferując odzieży roboczą i ochronną, czyściwa tekstylne, wycieraczki do butów i maty olejowe oraz artykuły bhp. 4500 pracowników obsługuje ponad 165 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii.
W 2012 roku firma osiągnęła obroty w wysokości 528 mln euro.

 

Założona w 1908 roku MEWA jest dzisiaj czołowym producentem w segmencie tekstyliów przemysłowych. W 2011 roku MEWA wydawnictwo Verlag Deutsche Standards przyznało firmie tytuł „Lidera Światowego Rynku”, a w 2013 roku firma ponownie została wyróżniona jako „Marka Stulecia“. Poza tym, również w 2013 roku MEWA nominowana została do nagrody za „najbardziej zrównoważony produkt/usługę w Niemczech“, kwalifikując się do grona trzech najlepszych niemieckich firm w tej kategorii.  
 

 

www.mewa-service.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię