NORD DRIVESYSTEMS na targach interpack 2023 Wysokowydajne rozwiązania napędowe dla przemysłu opakowaniowego

255

Na targach interpack w Dusseldorfie specjalista od napędów, firma NORD DRIVESYSTEMS , zaprezentuje swoje szerokie portfolio produktów i ogromną wiedzę specjalistyczną w branży opakowań od 4 do 10 maja 2023 r . opryskiwać obszary.

Niezależnie od tego, czy chodzi o opakowanie podstawowe, wtórne czy końcowe: na wszystkich etapach procesu pakowania firma NORD DRIVESYSTEMS wdraża ekonomiczne, zrównoważone i dostosowane do indywidualnych potrzeb rozwiązania napędowe, które optymalnie spełniają odpowiednie wymagania specyficzne dla danego zastosowania, a jednocześnie mogą przyczynić się do do znacznego obniżenia całkowitego kosztu posiadania (TCO). Odwiedź stoisko NORD C26 w hali 6 na targach interpack , aby dowiedzieć się, co to oznacza dla niestandardowych zastosowań. Północnoniemiecki specjalista od napędów zaprezentuje swoje modułowe produkty i swoją ogromną wiedzę w dziedzinie automatyzacji pakowania. Do najważniejszych elementów wystawy należą zdecentralizowany przetwornica częstotliwości NORDAC ON/ON+, silnik synchroniczny IE5+, opatentowany motoreduktor DuoDrive oraz nsd obróbka powierzchni tupH .

NORDAC ON/ON+: zdecentralizowana przetwornica częstotliwości ze zintegrowanym interfejsem Ethernet

Zdecentralizowana przetwornica częstotliwości NORDAC ON/ON+ charakteryzuje się zintegrowanym interfejsem Ethernet ( Profinet , EtherNet /IP i EtherCAT można ustawić za pomocą parametrów), pełną możliwością podłączania i bardzo kompaktową konstrukcją. Inteligentne falowniki idealnie nadają się do integracji z maszynami pakującymi, oszczędzając miejsce, a także obszerne okablowanie silnika wymagane w przypadku scentralizowanych przetwornic częstotliwości. Dostępne są dwie wersje: NORDAC ON został zaprojektowany do użytku z silnikami asynchronicznymi, natomiast NORDAC ON+ jest przeznaczony do współpracy z wysokosprawnymi silnikami synchronicznymi IE5+.

NORD-IE5plus-motor.jpg: Wydajność na nowym poziomie: generacja silników IE5+ firmy NORD Zdjęcie: NORD DRIVESYSTEMS

Generacja silników IE5+: Wydajność na nowym poziomie

Dzięki silnikowi synchronicznemu IE5+ firma NORD wyznacza nowe standardy efektywności energetycznej. Dzięki technologii silnika synchronicznego z magnesami trwałymi (PMSM) osiąga on sprawność do 95 procent – i to względnie stałą w szerokim zakresie prędkości i momentu obrotowego. W ten sposób silnik IE5+ zapewnia optymalne zużycie energii w zakresie częściowego obciążenia i częściowej prędkości, a nawet przewyższa najwyższą zdefiniowaną klasę efektywności energetycznej IE5.

NORD-DuoDrive.jpg: Dzięki zintegrowaniu silnika i przekładni w jednej obudowie, DuoDrive jest bardzo lekki i kompaktowy, w połączeniu z bardzo dużą gęstością mocy Zdjęcie: NORD DRIVESYSTEMS

DuoDrive : Bezproblemowa integracja przekładni i silnika

Opatentowany DuoDrive to rewolucyjna koncepcja zintegrowanej przekładni/silnika, która obejmuje zakresy mocy do 3 kW. Łączy w sobie wysokowydajny silnik IE5+ i jednostopniową przekładnię walcową w jednej obudowie.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię