Nowa linia gwintowników i nagniataków Seco to wszechstronne i ekonomiczne rozwiązanie

266

Firma Seco Tools rozszerzyła swoją gamę rozwiązań do gwintowania o nową linię gwintowników i nagniataków.

Idealny gwintownik do dowolnej aplikacji

Nowa wszechstronna linia obejmuje trzy poziomy wydajności, które pozwalają producentom na ekonomiczne dopasowanie odpowiedniego gwintownika do konkretnego zastosowania. Połączenie najwyższej jakości materiałów podstawowych, zaawansowanych powłok i specjalnych zabezpieczeń krawędzi sprawia, że gwintowniki Seco umożliwiają tworzenie precyzyjnych gwintów, doskonałe usuwanie wiórów, krótszy czas ustawiania i większą trwałość narzędzia.

„Wraz z wprowadzeniem nowej linii gwintowników i nagniataków, oferujemy klientom kompleksowe rozwiązanie do wysokiej jakości gwintowania w konkurencyjnej cenie” — powiedział Radosław Zdanowski, globalny kierownik ds. produktu w Seco Tools. „Oprócz tej przystępności cenowej zachowujemy tę samą wysoką jakość gwintowników, jakiej oczekują klienci od firmy Seco”.

Wydajność i opłacalność z perspektywy trzech poziomów gwintowników

Trzy poziomy wydajności obejmują produkty z oznaczeniami T32 i T34 dla gwintowników oraz T33 dla nagniataków. Poziom podstawowy uwzględnia uniwersalne gwintowniki do zastosowań ogólnych. Drugi poziom T34 obejmuje gwintowniki o wyższej wydajności, które dobrze sprawdzają się w różnorodnych materiałach elementów obrabianych, co sprawia, że doskonale nadają się do środowisk produkcyjnych o wysokim zróżnicowaniu i niskim wolumenie produkcji, gdzie części i materiały stale się zmieniają. Do najwyższego poziomu wydajności wliczają się dostosowane do określonych materiałów gwintowniki i nagniataki, np. zoptymalizowane pod kątem stali lub innych zaawansowanych materiałów.

Głównymi korzyściami płynącymi z wyboru gwintownika dopasowanego do danego zastosowania są wydłużona trwałość narzędzia, która jest spójna i przewidywalna, co zmniejsza ryzyko nieoczekiwanego pęknięcia gwintownika i złomowania części po wielogodzinnej obróbce. Ponadto szereg poziomów wydajności gwintownika daje producentom pewność, że płacą tylko za poziom wydajności gwintownika, którego faktycznie potrzebują. W przypadku warsztatów wyposażonych w maszyny o mniejszej mocy lub które nie wymagają gwintowników dostosowanych do konkretnych materiałów, poziom podstawowy to wszechstronne i opłacalne rozwiązanie, które pomoże w zmniejszeniu liczby gwintowników potrzebnych na składzie i obniżeniu kosztów magazynowanych narzędzi.

Źródło: MY MEPAX

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię