Nowy katalog „World Wide Work by MEWA” już dostępny!!!

639

Od fartucha ochronnego dla spawacza po jedwabny szal – nowy katalog „World Wide Work by MEWA” już dostępny!

W nowym katalogu „World Wide Work by MEWA” kobiety znajdą to, czego z pewnością oczekują. Mężczyźni także. 360 stron z atrakcyjnymi i funkcjonalnymi artykułami BHP i nie tylko…

Punktualnie na jesień ukazuje się najnowsze wydanie katalogu markowych artykułów BHP pod nazwą „World Wide Work by MEWA“ (http://www.mewa-service.pl/artykuly-bhp/). Tym razem motto brzmi: „Kobiety w świecie pracy“. I nie jest to przypadek. „Znacznie wzrosła ilość kobiet, które poszukują modnej odzieży zawodowej i funkcjonalnych dodatków“, stwierdza Margaret Feldgiebel, dyrektor działu ds. artykułów BHP Grupy MEWA. „Uwzględniliśmy ten trend w naszym aktualnym katalogu.“ Dlatego też oferta przeznaczona dla grupy docelowej, jaką są kobiety, została poszerzona. A zatem w aktualnym katalogu znaleźć można m.in. nowe spodnie o kobiecym kroju wykonane z tkaniny soft shell, bardziej wcięte w talii kurtki i duży wybór modeli obuwia ochronnego dla pań.

Cały asortyment przeznaczony dla mężczyzn i kobiet obejmuje około 5 000 artykułów: począwszy od artykułów BHP, poprzez odzież biznesową, aż po wyroby tekstylne przeznaczone do noszenia na zewnątrz pomieszczeń.

Charakterystyczny dla katalogu World Wide Work by MEWA jest fakt, iż zawiera on oferty różnych znanych marek europejskich:

– Począwszy od firmy Ansell, Elten, Helly Hansen poprzez Hakro, Honeywell, Korsar po firmę Puma – wszystkie znane marki są w katalogu obecne.

– Nowością jest oferta francuskiego producenta Jallatte.

– W katalogu można znaleźć wiele innowacyjnych technologii, np. buty robocze amortyzowane, podobnie jak to ma miejsce w obuwiu sportowym, czy też rękawice ochronne spełniające praktycznie wszystkie wymagania – od ochrony przed przecięciem po ochronę przed ładunkami elektrostatycznymi.

Pełna ochrona pracy w jednym pakiecie

Oferta katalogu World Wide Work by MEWA różni się od innych katalogów tego typu także poziomem fachowej kompetencji, jaką oferuje firma MEWA, będąca ekspertem w dziedzinie odzieży zawodowej i mająca w tym zakresie bogatą tradycję. Poza tym firma działa niemal w całej Europie, tym samym jest w stanie zapewnić jakość produktów i dostawy na tym samym poziomie we wszystkich krajach, gdzie jest obecna, a więc także w Hiszpanii, Belgii czy na Węgrzech.

Nasi Konsultanci doradzą, jaki produkt wybrać do których zastosowań, albo jak dana firma powinna kształtować swój wizerunek zewnętrzny, bowiem wiedzą oni, czego oczekują klienci i jakie jest ich zapotrzebowanie.

Klienci, którzy korzystają już z usług firmy MEWA, znajdą w katalogu „World Wide Work by MEWA“ dostosowane kolorystycznie uzupełnienie posiadanej przez nich odzieży zawodowej lub ochronnej, z której korzystają w systemie pełnej obsługi, oferowanej przez MEWA.

Możliwe jest również wykonanie indywidualnych nadruków lub wyszywanych napisów na elementach odzieży, zawierających nazwę firmy lub logo. Różne grupy pracowników w danej firmie można zatem w całości wyposażyć w zharmonizowane kolorystycznie elementy odzieży i środki ochrony: w odzież roboczą dla działu produkcji, wyposażenie ochronne do wykonywania prac niebezpiecznych, odzież biznesową dla kadry zarządzającej, łącznie ze wszelkimi niezbędnymi dodatkami, jak okulary ochronne czy też jedwabny szal.

Firma Felder z Oberhausen produkująca urządzenia lutownicze dostrzegła te zalety: „Jesteśmy wyposażeni przez firmę MEWA od stóp do głów“, mówi Tanja Sell, z Działu Zakupów firmy Felder. „Wszyscy pracownicy noszą odzież roboczą lub ochronną firmy MEWA. Resztę zamawiamy z katalogu. Nasi pracownicy są bardzo wybredni, jeśli chodzi o buty robocze, i to mężczyźni nawet bardziej niż kobiety. Bardzo chętnie noszą najnowsze modele, jakie można znaleźć w katalogu World Wide Work by MEWA“.

Wszystkie artykuły dostarczane są w Niemczech w ciągu 24 godzin, a w krajach sąsiednich w ciągu 72 godzin. Katalog można zamówić poprzez stronę internetową firmy MEWA (http://www.mewa-service.pl/kontakt/prosba-o-katalog/).

MEWA Textil-Management

Firma MEWA zaopatruje firmy w całej Europie, gdzie posiada 42 placówki, oferując odzież zawodową i ochronną, czyściwa tekstylne, maty podłogowe, absorpcyjne maty olejowe, jak też urządzenia do czyszczenia części w ramach pełnej obsługi. W uzupełnieniu można także zamówić z katalogu artykuły BHP oferowane pod marką „World Wide Work by MEWA“. 4900 pracowników obsługuje ponad 172 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii. W 2014 roku firma osiągnęła obroty w wysokości 583 mln euro.

Założona w 1908 roku MEWA, jest dzisiaj czołowym producentem w segmencie tekstyliów przemysłowych. W listopadzie 2013 roku, w ramach Niemieckiej Nagrody za Zrównoważony Rozwój, MEWA wyróżniona została jako jedna z trzech najlepszych niemieckich firm (Top 3) w kategorii „Najbardziej zrównoważony produkt/usługa w Niemczech“. W 2013 roku wydawnictwo Deutsche Standards przyznało firmie tytuł „Lidera Światowego Rynku”, a w 2015 roku firma ponownie została wyróżniona jako „Marka Stulecia“.

 

 
MEWA Textil-Management
Firma MEWA zaopatruje firmy w całej Europie, gdzie posiada 43 placówki, oferując odzieży roboczą i ochronną, czyściwa tekstylne, wycieraczki do butów i maty olejowe oraz artykuły bhp. 4500 pracowników obsługuje ponad 165 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii.

W 2012 roku firma osiągnęła obroty w wysokości 528 mln euro.

 

Założona w 1908 roku MEWA jest dzisiaj czołowym producentem w segmencie tekstyliów przemysłowych. W 2011 roku MEWA wydawnictwo Verlag Deutsche Standards przyznało firmie tytuł „Lidera Światowego Rynku”, a w 2013 roku firma ponownie została wyróżniona jako „Marka Stulecia“. Poza tym, również w 2013 roku MEWA nominowana została do nagrody za „najbardziej zrównoważony produkt/usługę w Niemczech“, kwalifikując się do grona trzech najlepszych niemieckich firm w tej kategorii.  

www.mewa-service.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię