Producent maszyn pakujących stosuje prowadnice liniowe NSK jako standardowe rozwiązanie

256

Dzięki wieloletniej współpracy z Acumo AB (autoryzowanym dystrybutorem NSK w Szwecji) jeden z największych producentów maszyn pakujących na rynku skandynawskim jest w stanie spełniać nie tylko własne wymagania jakości i wydajności, ale także swoich klientów. Za pośrednictwem Acumo firma Österbergs Förpackningsmaskiner AB stosuje, jako standardowe rozwiązania, prowadnice liniowe NSK, które zapewniają użytkownikom maszyn jakość, precyzję i długą żywotność.

Założona w 1975 r. firma Österbergs koncentruje się na elastycznych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb rozwiązaniach o optymalnej jakości. Firma z siedzibą w Göteborgu (Szwecjia) zapewnia kompleksową ofertę – od zwykłych rozwiązań do pakowania typu «push», po instalacje z zaawansowanymi robotami przemysłowymi oraz wszystko, co znajduje się pomiędzy.

Firma Österbergs opiera swój model produkcji na standardowej maszynie, którą następnie dostosowuje do specyficznych wymagań każdego klienta. Ta strategia przekłada się na szeroką gamę unikalnych kombinacji produktów, co wymaga wsparcia ze strony sprawnych i zaawansowanych technicznie dostawców, takich jak firma NSK, oraz jej autoryzowany dystrybutor – firma Acumo.

Nie każdy dystrybutor może sprzedawać wysokiej jakości produkty firmy NSK, będącej marką premium. Producent współpracuje wyłącznie z autoryzowanymi dystrybutorami, którzy mogą wykazać się wiedzą i doświadczeniem niezbędnym do spełnienia oczekiwanych standardów. Autoryzowani dystrybutorzy muszą również działać zgodnie z polityką NSK w zakresie etyki i przestrzegania prawa.

Jako w pełni autoryzowany dystrybutor NSK, firma Acumo po raz pierwszy skontaktowała się z firmą Österbergs w 2010 r., co stanowiło punkt wyjścia dla długoterminowej współpracy, która do dziś rozwija się dynamicznie.

– Od razu spodobał mi się jeden ze wskaźników ukazujących pozycję firmy Acumo, który został zaprezentowany dokładnie w trakcie naszych prac rozwojowych – mówi Ulf Nordling, kierownik projektu w Österbergs. – Przypadkiem odkryliśmy, że Acumo oferuje również prowadnice liniowe NSK. Połączenie szerokiej gamy produktów, jakości i usług oferowanych przez Acumo, skłoniło nas do podjęcia współpracy.

Jakość, to etos biznesowy dla NSK, Acumo i Österbergs, co jest wyraźnie widoczne od pierwszego kontaktu do końcowej dostawy. Dzięki osobistym relacjom między firmami współpraca rozkwitła, a wszechstronne zrozumienie przez Acumo potrzeb i wymagań firmy Österbergs okazało się kluczowym czynnikiem dla sukcesu partnerstwa. – Praca z Acumo jest komfortowa – mamy zagwarantowane szybkie dostawy i wysoką jakość ciętych na odpowiednią długość szyn NSK – podkreśla Ulf Nordling.

Od wielu lat firma Österbergs uznaje jako produkty standardowe zarówno prowadnice liniowe, jak i śruby kulowe NSK. W celu zapewnienia krótkiego czasu realizacji, Acumo posiada duży zapas produktów NSK, w tym serię prowadnic NH/NS (z różnym rodzajami obróbki powierzchni, takimi jak Duralloy® i chromowanie niskotemperaturowe), które firma przycina do wymaganych długości w swoim warsztacie, przy użyciu zaawansowanej maszyny chłodzonej wodą.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię