Relacja z warsztatów Inter Cars Przemysł

608

W dniach 18-19 września na Stadionie Narodowym w Warszawie miała miejsce II Edycja Warsztatów Utrzymania Ruchu zorganizowana przez firmę Inter Cars Przemysł. Tegoroczne Warsztaty odbyły się pod hasłem „Magazyn techniczny jutra – przełomowe narzędzia do zarządzania magazynem części zamiennych – nowości w świecie Utrzymania Ruchu”. Wśród uczestników Warsztatów znalazło się blisko 100 osób związanych z branżą utrzymania ruchu w przemyśle – od dyrektorów technicznych i kierowników, poprzez inżynierów-specjalistów, po pracowników technicznych.

Główną część dwudniowego szkolenia stanowiły prelekcje wygłoszone przez doradców z firmy BalticBerg obejmujące zagadnienia z dziedziny optymalizacji działów utrzymania ruchu i magazynów technicznych. Podobnie jak w przypadku poprzedniej edycji, również tegoroczne Warsztaty zostały ocenione bardzo wysoko pod względem merytorycznym. Uzupełnieniem szkolenia były prezentacje dostawców Inter Cars Przemysł związane z ich ofertą produktową. Zdecydowanie największym zainteresowaniem cieszyły się jednak dwie prezentacje przygotowane przez samego organizatora, związane z tytułowymi „przełomowymi narzędziami do zarządzania magazynem części zamiennych”. Jedna z nich dotyczyła ostatniego hitu w ofercie Inter Cars Przemysł, czyli automatycznych dystrybutorów narzędzi i artykułów bhp. Prezentacja ta poprowadzona została w formie case study z wdrożenia tego typu rozwiązań u jednego z klientów. Drugą ciekawostką była przedpremierowa prezentacja nowego produktu Inter Cars Przemysł, internetowej platformy udostępniania stanów magazynowych „IC ShareStock”. Jest to narzędzie nie spotykane dotychczas na rynku części dla przemysłu, które wprowadza nową formę relacji między klientami, z którym Inter Cars Przemysł wiąże duże nadzieje na przyszłość.

Podczas Warsztatów nie mogło zabraknąć wielu atrakcji z racji tego, że były one jedną z części większego wydarzenia, corocznych Targów Inter Cars. Ostatnia edycja była wyjątkowa ze względu na obchody 25-lecia firmy Inter Cars i z pewnością na długo zapisze się w pamięci uczestników.

źródło: www.trademedia.us

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię