SAP Polska – kompleksowe rozwiązania w zakresie utrzymania ruchu

534

SAP Polska specjalizuje się w dostarczaniu kompleksowych rozwiązań dotyczących zarządzania utrzymaniem ruchu. Nasza oferta obejmuje pełen zakres usług, począwszy od doradztwa, projektowania, przez produkcję, wdrożenia, aż po obsługę serwisową. Poniżej znajduje się krótka prezentacja naszych usług.

Taśmy transporterowe dla Twojej firmy

Oferujemy szeroki wybór taśm transportowych różniących się specyfikacją i przeznaczeniem. Są nimi taśmy teflonowe, gumowo-tkaninowe, poliuretanowe (PU), z polichlorku winylu (PVC ) czy też silikonu. Oprócz tego taśmy transporterowe modułowe i monolityczne.

Na zamówienie klienta, istnieje możliwość produkcji taśm transportowych z takim wyposażeniem jak zabieraki, falbany, nakładki i perforacje. Przykładem taśm transportowych do specjalistycznego przeznaczenia są taśmy do ESD.

Inną pozycją w naszej ofercie cieszącą się zainteresowaniem klientów są taśmy elewatorowe.

Pasy do zastosowań przemysłowych

Szeroki asortyment pasów napędowych pozwoli naszemu zespołowi dostosować rozwiązanie optymalnie odpowiadające Państwa potrzebom technologicznym.

W ofercie posiadamy pasy płaskie z cięgnem wykonanym z poliamidu (PA), poliestru (E) oraz aramidu (AR). Oferujemy również tradycyjne pasy klinowe, zarówno o wąskim, jak i szerokim profilu, pasy zespolone, wieloklinowe, obustronnie klinowe, segmentowe oraz pasy otwarte na metry. Nasza oferta pasów przemysłowych obejmuje również pasy zębate, wielorowkowe, inżynieryjne, pasy okrągłe i pasy V.

W odpowiedzi na Państwa potrzeby, wprowadziliśmy pasy napędowe o specjalnym przeznaczeniu są nimi, pasy zębate wykonane z poliuretanu, pasy zębate z nakładką do pakowaczek oraz pasy zębate z uzębieniem po obu stronach.

Nasz zespół specjalistów jest otwarty na oczekiwania klientów, którzy mogą liczyć na indywidualne podejście do swoich potrzeb oraz zastosowanie optymalnych rozwiązań.

Przenośniki dostosowane do Państwa potrzeb

Przenośniki to jeden z filarów działalności naszej firmy. W tym zakresie klienci mogą liczyć na kompleksową obsługę obejmującą doradztwo, projektowanie i wykonawstwo przenośników do transportu wewnętrznego i taśmociągów, które spełniają najwyższe normy jakościowe jak i wymogi bezpieczeństwa.

 

Przenośniki oferowane przez naszą firmę to:

  • przenośniki taśmowe
  • przenośniki rolkowe
  • przenośniki łańcuchowe
  • przenośniki płytkowe
  • przenośniki siatkowe
  • przenośniki specjalne

Przekładnie i motoreduktory

W tej części naszej oferty znajdą Państwo różne rodzaje przekładni napędowych, takie jak przekładnie ślimakowe, walcowe i stożkowo-walcowe. Oferujemy również silniki trójfazowe i serwomechanizmy, a możemy dostarczyć również specjalnie dostosowane wersje tych produktów.

Nasze napędy wyróżniają się wszechstronnymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i technologicznymi. Ich wymiary montażowe i konstrukcja pozwalają na ich stosowanie jako alternatywę dla wielu obecnie dostępnych na rynku marek napędów.

Przekładnie ślimakowe, dzięki swojej specyficznej budowie, w określonych zakresach przełożeń mogą działać jako samohamowne napędy. Aby w pełni wykorzystać potencjał tych przekładni, oferujemy także:

  • ramiona reakcyjne
  • tuleje
  • jedno- i dwustronne wałki
  • boczne kołnierze

Nasze przekładnie są kompatybilne z standardowymi silnikami oraz silnikami wyposażonymi w hamulec, dzięki zastosowaniu specjalnych kołnierzy przyłączeniowych IEC.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię