Seco rozszerza linię wysokowydajnych listew do przecinana do głowic VDI

680

Rodzina listew do przecinana i imaków z chwytami kwadratowymi 150.10JETI marki Seco Tools obejmuje teraz nową konstrukcję imaka VDI.

Adaptery bezpośrednio utrzymują listwy 150.10-JETI w głowicy VDI i oferują usprawnione doprowadzanie chłodziwa pod wysokim ciśnieniem do strefy skrawania bez zastosowania przewodów elastycznych. Listwy i adaptery szybko i wydajnie odprowadzają ciepło podczas operacji przecinania, co przyczynia się do zwiększenia produktywności i długiej, przewidywalnej żywotności narzędzia. Chłodziwo jest dostarczane wewnętrznie do adaptera poprzez głowicę, a następnie do strefy skrawania przez przeznaczone do tego otwory w listwach. Szybki i bezpośredni transport chłodziwa do krawędzi skrawającej jest możliwy dzięki zaawansowanej technologi Jetstream Tooling® firmy Seco.

Rodzina produktów 150.10-JETI bezpiecznie i wydajnie usuwa wióry, co zapewnia wyższą jakość wykończenia części i dłuższą żywotność narzędzia. Regulowana wysokość krawędzi zapewnia optymalizację pozycjonowania.

Powiększenie rodziny 150.10-JETI obejmuje mocowane czołowo adaptery do głowic VDI30, VDI40 i VDI50 oraz mocowane promieniowo adaptery do głowic VDI25, VDI30 i VDI40. Adaptery służą do mocowania listew do przecinania z HSS o wielkościach 20 i 25 mm. Produkty te są również zgodne ze wzmocnionymi listwami MDT z wewnętrznym przepływem chłodziwa.

Więcej informacji na temat adapterów listew VDI można uzyskać u miejscowego przedstawiciela firmy Seco lub na stronie internetowe: ttps://www.secotools.com/en-US/Global/Products/Turning/Grooving–Parting-Off/15010-Jet-blade/

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię