Sprawdź profesjonalne pasy Optibelt SUPER X-Power M=S

1455

Pasy klinowe Super X-POWER M=S z otwartymi brzegami doskonale sprawdzą się przy małych średnicach kół, działaniu wysokich temperatur oraz wydłużonym okresie pomiędzy przeglądami.

Wykorzystuje się je również wtedy, gdy potrzebne jest bardzo skuteczne przenoszenie mocy. Pasy Optibelt Super X-POWER M=S pozwalają uzyskać przełożenia i = 1:12, więc nie ma potrzeby stosowania napędów wielostopniowych.

Pasy klinowe Optiblet Super X-POWER M=S o profilach XPZ, XPA, XPB, XPC, 3VX/9NX oraz 5VX/15NX dzięki zastosowanym w nich wysokojakościowym i idealnie do siebie dopasowanym materiałom gwarantują najlepsze techniczne i ekonomiczne rozwiązania.

Obniżenie kosztów dzięki pasom Optibelt Super X-POWER M=S
Ponieważ pasy odznaczają się wydajniejszym przenoszeniem mocy (nawet przy stosowaniu kół o niewielkiej średnicy i przy dużej liczbie obrotów), można zmniejszyć wymiary układu napędowego, a to przekłada się na obniżenie kosztów.

Zastosowanie:
– sprężarki
– wentylatory
– ubijaki do zagęszczania gruntu
– pompy
– obrabiarki do drewna
– piły o wysokiej mocy
– tokarki i wiertarki

Warto pamiętać, że stosowanie pasów Optibelt Super X-POWER M=S jest szczególnie opłacalne w przemyśle budowy maszyn wszędzie tam, gdzie nie do końca sprawdzają się pasy klinowe z owijką.

OPTIBELT Polska Sp. z o.o.
ul. Budowlanych 11
PL-41-303 Dabrowa Górnicza

Tel. +48-32-260 11 76
Tel. +48-32-261 91 92/64
Fax +48-32-260 42 08

email: biuro@optibelt.net.pl 
Więcej informacji: www.optibelt.net.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię