System stanowisk pracy item do produkcji ręcznej

1312

Perfekcyjne projektowanie ręcznych stanowisk pracy w przemyśle i biurach – zastosowanie systemu stanowisk pracy firmy item umożliwia optymalne spełnienie wszystkich wymagań związanych z produkcją ręczną.

System stanowisk pracy firmy item sprawia, że projektowanie miejsc pracy jest niezwykle łatwe. Dostępnych jest pięć wstępnie skonfigurowanych wariantów, które można szybko dostosować do indywidualnych potrzeb. Stoły robocze z bezstopniową regulacją wysokości, w przypadku zastosowania dodatkowych nakładanych elementów i wysięgników, zmieniają się w stanowiska montażowe lub kompletne stoły warsztatowe. Dzięki dostępności wielu akcesoriów do produkcji powstają stoły robocze ESD dla linii produkcyjnych, wyposażone w systemy dostarczania materiałów i narzędzi.

Więcej dynamiki na stanowisku pracy – nowe rozwiązania SystemMobile.

Perfekcyjne uzupełnienie naszych systemów stanowisk roboczych: nowe rozwiązania SystemMobile L, T i U wprowadzą jeszcze więcej dynamiki do działu produkcji w Państwa firmie.

Projektowanie stanowisk pracy za pomocą komponentów firmy item – zestawienie korzyści dla klientów:

  1. Cechują się one bezstopniową regulacją wysokości i możliwością elastycznego dostosowania do potrzeb użytkownika – jest to najważniejszy warunek projektowania ergonomicznego stanowiska pracy.
  2. Są one w pełni kompatybilne z systemem modułowym MB, za pomocą którego firma item od ponad 30 lat konstruuje maszyny i urządzenia do pracy. Wszystkie stoły robocze można rozbudowywać, integrować z innymi rozwiązaniami i ponownie użytkować. Żadna inwestycja nie jest bardziej opłacalna.
  3. Stoły te mogą być uzupełniane o akcesoria do łączenia stanowisk pracy i używane do dostarczania materiałów. Narzędzia, przyłącza elektryczne, instalacje sprężonego powietrza i przewody do przesyłania danych mogą być łatwo zamontowane i udostępniane użytkownikowi.

Więcej informacji: www.item24.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię