Targi LUBDREW & METALL ruszają 25 marca!

234

Targi Obróbki Drewna oraz Metalu LUBDREW&METALL odbędą się w dniach 25-26 marca 2023 roku w Targach Lublin S.A. przy ul. Dworcowej 11.

Szeroki zakres tematyczny Targów pozwala na zapoznanie się z najnowszymi produktami dostępnymi na rynku, takimi jak: maszyny i urządzenia dla przemysłu tartacznego i meblarskiego, maszyny i urządzenia do obróbki drewna oraz metalu, narzędzia ręczne i elektronarzędzia oraz materiały, chemikalia, komponenty i akcesoria dla meblarstwa oraz przemysłu metalowego. Oprócz maszyn oraz urządzeń na targach dostępny będzie szeroki wybór firm specjalizujących się w efektywnym zarządzaniu firmom.

Zaproszenie do udziału w Targach kierujemy do profesjonalistów z branży drzewnej, meblarskiej oraz przemysłu metalowego. Targi to okazja do wymiany informacji i doświadczeń, nawiązania kontaktów B2B oraz szansa na sprawdzenie najnowszych maszyn podczas ich pracy.

Targi Obróbki Drewna i Metalu LUBDREW & METALL odbywają się wspólnie z Targami Budownictwa LUBDOM to połączenie nie jest przypadkowe. Targi LUBDREW & METALL dają szansę nawiązania kontaktów również z przedsiębiorcami z branży budowlanej, która w wielu procesach opiera się na surowcach z drewna oraz metalu.

Wstęp na Targi jest bezpłatny dla zwiedzających branżowych po rejestracji za pośrednictwem strony internetowej lub na miejscu w Biurze Targów. Listę Wystawców, harmonogram targów oraz formularz  rejestracyjny znajdą Państwo na stronie www.lubdrew.pl

Źródło: LUBDREW

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię