Essentra Components: Sprawdź NOWY INTERAKTYWNY KATALOG!

574

Od teraz możesz łatwiej znaleźć potrzebne produkty za pomocą kilku kliknięć! Minilog to miniaturowy katalog ze zdjęciami wielu naszych nowych i najlepiej sprzedających się produktów. Kliknięcie w zdjęcie produktu, przeniesie Cię do szczegółów produktu na naszej stronie internetowej. Stanowi on wprowadzenie do głównych grup produktowych oraz przegląd najważniejszych produktów i pomaga poruszać się po stronie internetowej.

Zobacz lub pobierz nasz NOWY interaktywny katalog, który jest już dostępny.

KLIKNIJ TUTAJ

Zapoznaj się z nowymi i przyszłymi produktami z różnych kategorii i do różnych zastosowań za pośrednictwem strony docelowej nowego produktu.

Z przyjemnością przedstawiamy wiele nowych produktów wykonanych z różnych materiałów, o różnych rozmiarach i charakterystyce. Regularnie aktualizujemy tę stronę, zatem miej oczy szeroko otwarte i korzystaj z interaktywnej listy produktów, aby zapoznać się z najbardziej istotnymi dla Ciebie nowościami.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

Oto niektóre z naszych nowo wprowadzonych produktów:

Te opaski kablowe nadające się do zastosowań w przemyśle spożywczym i farmaceutycznym zawierają opiłki metalu, dzięki czemu są widoczne w świetle rentgenowskim.

OPASKI KABLOWE WYKRYWALNE PRZEZ DETEKTORY METALU

Osłony Spiralguard chronią wąż przed otarciami i zgnieceniem. Elastyczna osłona z HDPE ma cieńsze ścianki niż artykuły należące do naszego standardowego asortymentu, dzięki czemu zapewnia większą ruchomość mniejszych węży.

ELASATYCZNA OSŁONA SPIRALGUARD FLEX

Standardowe stożkowe zaślepki/nasadki umożliwiają zaślepianie otworów o różnej średnicy. Wytrzymały materiał zabezpiecza przed uszkodzeniami, brudem, wilgocią i korozją podczas przechowywania i transportu.

ZAŚLEPKI I NASADKI STOŻKOWE

 

Kontakt:

Essentra Components
ul. Śląska 126D
93-237 Łódź

Tel. +48 42 639 52 64 lub 65
email: info@essentracomponents.pl
www.essentracomponents.pl


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię