Goodram Industrial na Embedded World 2023

275

Goodram Industrial, polska marka pamięci przemysłowych, po raz kolejny zaprezentuje swoją ofertę podczas targów Embedded World w Norymberdze. To największe branżowe wydarzenie w Europie odbędzie się już 14-16 marca 2023.

Embedded World, które gromadzi wystawców z całego świata, to jedna z najważniejszych imprez w kalendarzu targowym branży przemysłowej. To również wyjątkowo ważne wydarzenie dla społeczności zajmującej się systemami wbudowanymi począwszy od komponentów, poprzez gotowe systemy elektroniczne oraz oprogramowanie. Wydarzenie po przerwie spowodowanej pandemią, z sukcesem powróciło do kalendarza najważniejszych targów przemysłowych na świecie, a o wielkiej skali Embedded World mówią same liczby: targi w 2022 roku skupiły ponad 720 międzynarodowych wystawców i ponad 18 000 odwiedzających z całego świata. Zgodnie z zapewnieniami organizatora, tegoroczna edycja ma być równie okazała, o ile nie większa.

Goodram Industrial to marka pamięci przemysłowych, należąca do firmy Wilk Elektronik SA, jedynego producenta pamięci komputerowych w Europie Środkowo-Wschodniej. Polska firma zaprezentuje rozwiązania i pamięci dedykowane branży przemysłowej – pamięci DRAM, dyski SSD oraz pamięci Flash, mające zastosowanie w wewnętrznych i zewnętrznych aplikacjach przemysłowych. Tak jak w latach ubiegłych, także i w tym roku na stoisku marki nie zabraknie nowości, w tym przemysłowych modułów pamięci DDR5 DIMM oraz SODIMM. Te, tak jak wcześniejsze generacje w ofercie producenta,  produkowane są ze starannie wyselekcjonowanych, przemysłowych kości pamięci dostarczanych przez światowych producentów układów scalonych tj. marki Hynix oraz Samsung.

„W przypadku rozwiązań przemysłowych nie ma miejsca na kompromisy. Pamięci specjalistyczne Goodram Industrial to produkty z najwyższej półki zarówno pod względem komponentów, ale i wdrożonych procedur testowania i kontroli procesu produkcyjnego oraz finalnego produktu” –  mówi Wiesław Wilk, Prezes Wilk Elektronik SA.

Prócz modułów pamięci, Goodram Industrial przedstawia nowość w zakresie oferty pamięci Flash – przemysłowe karty pamięci CFexpress. Te, z uwagi na wysoką wydajność – zapis do 1700MB/s, odczyt do 1600MB/oraz zwiększoną odporność na niekorzystne warunki środowiskowe, już dziś są alternatywą dysków M.2 PCIe w aplikacjach wymagających szybkiego dostępu do nośnika pamięci. Oba wspomniane rozwiązania bazują na szybkiej magistrali PCIe, zapewniając wysoki transfer danych, natomiast istotnym wyróżnikiem karty CFexpress jest jej dobra dla użytkownika dostępność – rozumiana przez łatwą instalację i wymianę w urządzeniach przemysłowych.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię