Katalog TME bogatszy o produkty marki Murata i Murata Power Solutions

684

Dzięki nawiązaniu ścisłej współpracy Transfer Multisort Elektronik z Murata Manufacturing, polski dystrybutor komponentów elektronicznych może zaoferować swoim klientom szeroki katalog produktów Murata i Murata Power Solutions. Przełoży się to również na skrócenie wysyłki zamówień tych komponentów do minimum.

Murata Manufacturing – japoński lider komponentów elektronicznych

Murata Manufacturing to firma produkująca elektronikę, specjalizująca się w produkcji komponentów elektronicznych. Została założona przez Akirę Muratę w 1944 roku w japońskim mieście Kyoto. Początkowo firma produkowała kondensatory ceramiczne, ale szybko rozszerzyła swoją działalność na inne komponenty elektroniczne, takie jak filtry i moduły RF. W latach 60. i 70. ubiegłego wieku Murata weszła na rynki zagraniczne i rozpoczęła ekspansję na światową skalę, a także rozszerzyła swoją produkcję na inne produkty, m.in. zasilacze i przetwornice DC/DC. 

Obecnie Murata Manufacturing uważana jest za jednego z czołowych producentów kondensatorów elektrolitycznych i ceramicznych, filtrów i modułów RF oraz innych komponentów elektronicznych. Firma działa na globalną skalę: posiada wiele oddziałów i fabryk na całym świecie, a przy tym cieszy się dobrą reputacją, głównie za wysoką jakość i niezawodność swoich produktów. Jednym z działów Murata Manufacturing jest Murata Power Solutions. To dział specjalizujący się w produkcji rozwiązań zasilających: wspomnianych już wcześniej przetwornic DC/DC, a także zasilaczy impulsowych, zasilaczy awaryjnych i modułów zasilania.  

Komponenty marki Murata i Murata Power Solutions są szeroko stosowane w różnych sektorach gospodarki, jak m. in. telekomunikacja, przemysł samochodowy, medycyna, elektronika użytkowa, automatyka przemysłowa czy budownictwo (sektor inteligentnych budynków). Historia tej japońskiej marki jest niezaprzeczalnym przykładem sukcesu na rynku elektroniki, jednak firma nie zaprzestaje ciągłego rozwoju i sukcesywnie kontynuuje dostarczanie innowacyjnych i niezawodnych produktów na światowe rynki. 

Murata dba o zrównoważony rozwój 

Co istotne, aby odpowiedzieć na wyzwania związane ze zmianami klimatycznymi marka Murata jest zaangażowana w proekologiczne działania. Firma przyjęła globalne cele zrównoważonego rozwoju (Sustainable Development Goals – SDGs) jako swoją misję i wyzwanie, a także stosuje zasady zrównoważonego rozwoju we wszystkich swoich działaniach, w tym w produkcji, dystrybucji i recyklingu produktów. 

Firma stosuje wiele praktyk proekologicznych, takich jak ograniczenie emisji gazów cieplarnianych, zwiększenie efektywności energetycznej i wdrożenie odnawialnych źródeł energii. Murata obiera także proekologiczne podejście do projektowania swoich produktów poprzez stosowanie surowców i wdrożenie procesów produkcyjnych, które minimalizują negatywny wpływ na środowisko. 

Transfer Multisort Elektronik podejmuje współpracę z marką Murata  

Tysiące produktów Murata oraz Murata Power Solutions dostępnych jest od stycznia 2023 r. w katalogu TME. W asortymencie polskiego dystrybutora komponentów elektronicznych dostępne są m.in. przetwornice AC/DC oraz DC/DC, sygnalizatory piezoelektryczne, transformatory czy elementy pasywne, jak dławiki SMD i THT, termistory NTC, kondensatory (MLCC, SMD), filtry i rezonatory ceramiczne.  

Część oferty znajduje się bezpośrednio w magazynach TME zlokalizowanych w Łodzi oraz w Rzgowie, co pozwala skrócić do minimum czas wysyłki zamówień do klientów z całego świata.

Więcej informacji:

Transfer Multisort Elektronik Sp. z o. o.
ul. Ustronna 41
93-350 Łódź

Strona: www.tme.eu
Email:  tme@tme.pl
Tel. 42 645 54 54


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię