Nowość: Profesjonalna latarka Wiha z laserem oraz światłami LED i UV

1008

Więcej światła… takie sugestie przebijały się na pierwszy plan po dogłębnej analizie marketingowej, przeprowadzonej w zeszłym roku przez firmę Wiha.

W odpowiedzi na potrzeby specjalistów, a zarazem przekuwając wnioski w czyn, Wiha dodaje do swojej oferty innowacyjną latarkę z unikatowym zestawem funkcji, która zwiększa efektywność i ułatwia pracę. To nowe narzędzie ręczne, wyposażone w inteligentne i praktyczne funkcje – bardzo silny strumień światła LED o dwóch stopniach natężenia, światło laserowe i ultrafioletowe, daje użytkownikowi różnorodne możliwości zastosowania, ułatwiając codzienną pracę w wielu sytuacjach – niezależnie czy mowa tu o profesjonaliście czy domowym majsterkowiczu. Łatwe określanie pozycji oraz przenoszenie wymiarów, możliwe dzięki odchylanej głowicy latarki lub stałej funkcji lasera, stanowią szczególne atrybuty tego poręcznego narzędzia w takim samym stopniu, jak jego klip czy magnetyczna funkcja mocowania.

Czy możliwa jest wydajna i bezpieczna praca w słabo oświetlonym środowisku? Takie warunki sprawiają trudność nawet najbardziej doświadczonym profesjonalistom, wyposażonym w najlepszy sprzęt. Dlatego też producent narzędzi ręcznych – firma Wiha uzupełnia swój asortyment o nową, poręczną i łatwą w użytkowaniu latarkę, która poradzi sobie z doświetleniem obszaru roboczego, niezależnie od panujących warunków. Bardzo silny strumień światła LED, dzięki dwom różnym stopniom natężenia – 280 lm i dodatkowo 100 lm, sprawdza się w różnych sytuacjach wykonawczych, zwłaszcza, gdy zbyt intensywny strumień standardowej latarki zmniejsza częstokroć pole widzenia w stożku światła. W celu łatwiejszego kierowania strumieniem światła narzędzie zostało wyposażone w specjalną odchylną głowicę w kształcie litery L. Praktyczny klip oraz magnetyczna funkcja mocowania uwalniają ręce, co daje większą swobodę nawet podczas bardzo precyzyjnych prac. Szczególnie użyteczna okazuje się wbudowana funkcja lasera wyzwalana jednym naciśnięciem przycisku, która umożliwia precyzyjne pozycjonowanie i łatwe przenoszenie wymiarów, np. podczas wykonywania instalacji sufitowych. Przypadkowe włączenie lasera uniemożliwia 2-sekundowy czas włączania, stanowiący zabezpieczenie użytkownika. Kolejną funkcją tej kompaktowej latarki jest zintegrowane światło UV, znajdujące zastosowanie zwłaszcza podczas przeglądów technicznych. Ta kombinacja uzupełniających się funkcji sprawia, że noszenie ze sobą wielu znacznie cięższych narzędzi pomocniczych do wykonywania różnych czynności staje się po prostu zbędne.

Źródło: Wiha

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię