Od 20.02 bezpłatne webinary o napędach o zmiennej prędkości obrotowej – Sytronix

342

Czy zastanawiałeś/łaś się, w jaki sposób, jako producent maszyn i urządzeń, możesz przyczynić się do osiągnięcia celów klimatycznych dzięki energooszczędnym rozwiązaniom hydraulicznym? I jak można dotrzymać kroku postępującej w tym samym czasie cyfryzacji?

Chcesz zmniejszyć energochłonność i koszty energii elektrycznej o 80 % i jednocześnie zwiększyć swoją produktywność? Na przykładzie naszych napędów Sytronix o zmiennej prędkości obrotowej chcielibyśmy pokazać jak to zrobić.

Dlatego przygotowaliśmy kompleksowy modułowy program szkoleniowy, w którym w całości przedstawiamy nasze portfolio Sytronix.

Od 20 lutego do 03 marca 2023 r. webinary Sytronix

W łącznie 12 sesjach po 45 minut każda, zdobędziesz możliwość poznać rozwiązania zmiennej prędkości w hydraulice – od podstaw technicznych, poprzez projektowanie i planowanie projektu, aż po uruchomienie. Dowiesz się, jak zintegrować naszą technologię z Twoją maszyną i jak obsługiwać dostępne narzędzia konfiguracyjne.

Przegląd szczegółowych treści wszystkich sesji znajdziesz w agendzie.

Zarejestruj się już dziśi weź udział w poszczególnych sesjach lub w całym programie – Ty decydujesz! To wyjątkowa okazja by skorzystać z tak obszernej wiedzy eksperckiej bezpłatnie.

Rejestracji można dokonać na stronie internetowej wydarzenia. Nie zwlekaj – liczba dostępnych miejsc jest ograniczona.

>>> PRZEJDŹ DO STRONY WYDARZEENIA <<<

>>> PRZEJDŹ DO STRONY WYDARZEENIA <<<

Bosch Rexroth Sp. z o. o
ul. Jutrzenki 102/104
PL-02-230 Warszawa
Tel:  +48 (22) 738 18 00
Fax: +48 (22) 758 87 35
Mail: info@boschrexroth.pl

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię