Piab piPUMP – Wydajność i łatwy montaż w zwartym formacie

701

Firma Piab, wiodący dostawca przemysłowej technologii próżniowej, oferuje swoją opatentowaną technologię COAX® w nowym, małym eżektorze piPUMP MICRO. Eżektory COAX® oparte są na najbardziej energooszczędnej technologii  wytwarzania próżni za pomocą sprężonego powietrza.

piPUMP mogą być stosowane w małych systemach scentralizowanych oraz nawet bardziej korzystnie w systemach częściowo zdecentralizowanych, gdzie kilka jednostek wytwarzających podciśnienie zasila kilka małych przyssawek. Dzięki bardzo niskiej masie i niewielkim wymiarom mogą być one również używane jako w pełni zdecentralizowane eżektory np. dla robota Delta do pobierania i przenoszenia małych elementów.

Niewielkie rozmiary zapewniają elastyczność w montażu i eksploatacji. Dzięki połączeniom wtykowym i wspólnym kolektorze zasilania w sprężone powietrze, niezależnie od liczby wybranych jednostek instalacja jest bardzo prosta. Centralny wylot pozwala na podłączenie do wentylacji i możliwość stosowania  w sterylnych pomieszczeniach. Ponieważ wkłady COAX® są nawet dwa razy szybsze niż inne dostępne na rynku i potrafią zapewnić trzy razy większy przepływ powietrza niż konwencjonalne eżektory o tym samym zużyciu powietrza, piPUMP MICRO jest w stanie utrzymać wysoką wydajność nawet przy niskich lub zmieniających się ciśnieniach zasilania (0,1-0,6MPa). Dodatkowo jednostki próżniowe piPUMP MICRO zaczynają pracować natychmiast po włączeniu zaworu próżniowego, maksymalne wykorzystując sprężone powietrze i zużywając go znacznie mniej niż tradycyjne pompy próżniowe.

piPUMP MICRO są proste w zakupie, montażu i użyciu. Wygodny konfigurator dostępny na stronie www.piab.com umożliwia użytkownikowi wybór charakterystyki próżniowej wraz z kilkoma opcjami filtracji i przyłączy.

Więcej informacji dostępnych na stronach www.piab.com .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię