Pompy próżniowe piPREMIUM do urządzeń transportowych Piab piFLOW®p

830

Szwedzka firma Piab rozszerza linię pomp próżniowych piPREMIUM przeznaczonych do podciśnieniowych urządzeń transportowych piFLOW®p. Dzięki większym pompom możliwe jest zwiększenie prędkości i odległości transportu trudnych do przenoszenia proszków i granulatów.

Pompa piPREMIUM wraz z urządzeniem transportowym piFLOW®p jest idealnym rozwiązaniem dla wysokich wymagań przemysłu spożywczego i farmaceutycznego. Dzięki sprawdzonej, solidnej, łatwej do utrzymania czystości konstrukcji, urządzenia transportowe Piab są traktowane jako wiodąca alternatywa dla podciśnieniowych urządzeń transportowych na całym świecie.
Użytkownicy korzystają z najnowszej technologii próżniowej z wydajnym eżektorem COAX®, który zapewnia oszczędności na kosztach sprężonego powietrza. Dzięki zintegrowanemu tłumikowi zredukowano poziom hałasu, co wpłynęło na polepszenie środowiska pracy. Czas bezawaryjnej pracy został zwiększony dzięki zastosowaniu konstrukcji łatwej w konserwacji z mniejszą ilością wewnętrznych części zamiennych i jednym przyłączem. Łatwy demontaż i czyszczenie urządzenia ułatwiają zapewnienie higieny.

Więcej informacji można znaleźć na stronach: www.piab.com .

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię