10 000 artykułów do kupienia w sklepie internetowym

380

W swoim najnowszym katalogu MEWA prezentuje zaktualizowaną ofertę wysokiej jakości ubrań roboczych i artykułów bhp. Stanowią one uzupełnienie palety produktów, które można wynająć od firmy. Wygodne zakupy umożliwia sklep internetowy: buy4work.mewa-service.pl.

Katalog markowych wyrobów 2020/21 oferuje na 272 stronach wyposażenie dostosowane do każdej sytuacji: do prac wykonywanych wewnątrz jak i na zewnątrz, w dzień i w nocy, wyroby chroniące przed wysokimi temperaturami, zimnem i deszczem. W ofercie znaleźć można obuwie i rękawice ochronne, odzież ochronną, jak też artykuły przeznaczone do ochrony oczu, słuchu, głowy i dróg oddechowych. Można także zamówić koszulki polo, koszule, kurtki softshellowe i kurtki przeznaczone do noszenia w niesprzyjających warunkach pogodowych.

Nowość w oferowanym asortymencie stanowi m.in. obuwie ochronne firmy SteitzSecura z indywidualnym systemem absorpcji energii podczas chodzenia oraz rękawice montażowe firmy Wonder Grip. Są także nowości w ramach własnej firmowej marki Korsar. Znane marki, takie jak Puma, Elten, Ansell i Hakro, oferują zarówno znane i sprawdzone produkty, jak też szereg nowości.

Będąc kompetentnym partnerem w zakresie bhp, MEWA służy wsparciem dla klientów przy wyborze odpowiednich produktów, takim jak optymalnie dopasowanie obuwia ochronnego czy dobór prawidłowych rękawic ochronnych. Eksperci firmy chętnie podziela się swoją wiedzą również na temat ochrony skóry czy ochrony dróg oddechowych. Na życzenie klienta produkty mogą być zaopatrzone w jego wyszywane lub nadrukowane logo.

Wszystkie artykuły dostępne są na odnowionej stronie sklepu internetowego pod adresem: buy4work.mewa-service.pl. Nowa postać sklepu internetowego umożliwia komfortowe zakupy, a inteligentne filtry zapewniają szybkie odnalezienie danego artykułu. Preferowane artykuły można potem zapisać w spersonalizowanej liście zakupów. Szczegółowe informacje na temat produktów oraz klas ochronnych z pewnością także pomogą w zakupowych decyzjach.

Więcej informacji na:buy4work.mewa-service.pl.