Bezpieczne blokady lockout do zaślepek rurociągów dla najszerszego zakresu rur

820

Firma Brady Corporation oferuje nowe blokady lockout do zaślepek rurociągów, które można zastosować w najszerszym zakresie rur. Dzięki prostemu, tymczasowemu zablokowaniu zaślepek rur przedsiębiorstwa zwiększają bezpieczeństwo, ponieważ zapobiegają uwalnianiu się gazów, pary i niebezpiecznych cieczy podczas konserwacji rurociągów.

Większe bezpieczeństwo i wyższy poziom zgodności z przepisami
Blokada lockout do zaślepek rurociągów stanowi wyraźną fizyczną barierę, która zapobiega manipulowaniu przy zaślepkach rurociągu podczas jego konserwacji. Blokada lockout i kłódka, jeżeli zostaną użyte razem z odpowiednio zamontowaną zaślepką, zmniejszają ryzyko przypadkowego uwolnienia czynnika roboczego z rurociągu. Dzięki temu przedsiębiorstwa zwiększają poziom bezpieczeństwa w pracy oraz poziom zgodności z dyrektywą UE 89/655 oraz Europejską Normą 1037.

Materiał nieiskrzący
Blokada lockout do zaślepek rurociągów została zbadana przez UL pod kątem zgodności z normą ISO 80079-36:2016 dla przestrzeni zagrożonych wybuchem i mieści się w zakresie normy. Urządzenie to wykonane jest z odpornej stali nierdzewnej 304 z solidnymi prętami blokującymi z odlewanego aluminium i wykończeniem z poliestru malowanego proszkowo.

Szeroki zakres średnic rur
Dzięki trzem dostępnym rozmiarom blokada lockout do zaślepek rurociągów może być wykorzystana do najszerszego zakresu średnic rur od 13,2 mm do 1219,2 mm. Rozszerzane ramię urządzenia umożliwia użytkownikom zablokowanie nie jednego, lecz dwóch zestawów śrub, co dodatkowo zwiększa poziom bezpieczeństwa. Kłódkę na urządzeniu zamontować może do 4 pracowników.

Źródło: www.bradycorp.com

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię