Czas to pieniądz: sposób na optymalizację na linii produkcyjnej

335

W dniach 10-11.10.2023 w Hotelu Novotel Centrum w Poznaniu odbył się Kongres #Industry360. Tematem przewodnim wydarzenia była „Interoperacyjność – współpraca działu produkcji z magazynem”. Wybór okazał się strzałem w dziesiątkę, gdyż jest to jeden z kluczowych elementów funkcjonowania przedsiębiorstw. Uczestnicy kongresu – dyrektorzy zakładów produkcyjnych, kierownicy magazynów i centrów dystrybucyjnych,a także osoby odpowiedzialne za kwestie logistyki oraz inwestycji – omawiali aktualne problemy i wyzwania branży.

Na uczestników czekała spora dawka wiedzy oraz garść praktycznych informacji zaczerpniętych z doświadczeń dużych przedsiębiorstw i zakładów produkcyjno-magazynowych. W imieniu marki Tork wystąpił Krzysztof Bartosiewicz, Key Account Manager Industry, który opowiedział o tym, jak eksperci i rozwiązania marki Tork pomogły zredukować marnotrawstwa produkcyjne w zakładzie Grupy Purmo.

Grupa Purmo to działający w 26 krajach światowy lider w dziedzinie rozwiązań z zakresu komfortu cieplnego wnętrz. Dostarcza kompletne systemy grzewcze i chłodzące. Usługa Tork Workflow objęła ocenę bieżącej sytuacji firmy, a następnie wprowadzenie zasugerowanych zmian oraz zastosowanie czyściw przemysłowych Tork w zakładzie produkcyjnym Grupy w Wielkiej Brytanii.  Efekt? Dzięki wdrożonym rozwiązaniom przedsiębiorstwo oszczędza obecnie nawet 60 minut na zmianę i ogranicza koszty utylizacji skażonych odpadów o 80%.

Wraz z Krzysztofem Bartosiewiczem, w wydarzeniu wziął udział również Michał Siekierski. Obaj posiadają certyfikat Praktyka KAIZEN i Audytora 5S, a w Tork wspierają kluczowych klientów marki. Z powodzeniem pomagają wdrażać kulturę lean w zakładach produkcyjnych i dzielą się sprawdzonymi sposobami na usprawnienie procesów produkcji oraz optymalizację kosztów z użyciem produktów i technologii Tork.

Źródło:TORK

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię