Ekologiczne urządzenie do mycia części – MEWA BIO-CIRCLE

1150

Odpowiednie czyszczenie części i elementów maszyn bez wątpienia ma wpływ na ich pracę. Służy do tego myjka MEWA BIO-CIRCLE, zaopatrzona w wannę i specjalny pędzel do czyszczenia. Umożliwia ona ręczne usuwanie zanieczyszczeń takich jak tłuszcze, smary, oleje itp. Urządzenie może być stosowane w każdym warsztacie i wszędzie tam, gdzie istnieje potrzeba regularnego utrzymania maszyn i urządzeń w czystości, czyli m.in. w przemyśle metalowym, maszynowym, samochodowym, chemicznym, a także w warsztatach samochodowych.

Myjka MEWA BIO-CIRCLE oferowana jest w systemie tzw. pełnej obsługi, jako uzupełnienie oferty serwisowej w zakresie tekstylnych czyściw wielokrotnego użytku firmy MEWA. Na początku przeprowadzany jest instruktaż, a w uzgodnionych z klientem okresach czasu urządzenie jest kompleksowo serwisowane, co obejmuje m.in. uzupełnianie płynu czyszczącego, wymianę filtrów itp. czynności. Szybko zużywające się części wymieniane są nieodpłatnie. W razie potrzeby uszkodzone części są wymieniane w ciągu 24 godzin.

Przy pomocy urządzenia można czyścić części wykonane ze stali, stali szlachetnej i metali kolorowych, a także z aluminium, które jest bardzo wrażliwe na uszkodzenia. Dzięki zastosowanemu w myjce inhibitora korozji, aluminium nie pokrywa się w trakcie czyszczenia nalotem, jak to ma miejsce w zwykłych urządzeniach do mycia metodą na zimno. Tam roztwór czyszczący ulega wysyceniu, co powoduje pogorszenie wydajności czyszczenia. W myjce MEWA BIO-CIRCLE wynik czyszczenia jest zawsze taki sam, a samo czyszczenie odbywa się bez konieczności stosowania substancji szkodliwych dla zdrowia. Płyn czyszczący nie zawiera rozpuszczalników i lotnych związków organicznych. Jest więc także przyjazny dla ludzkiej skóry. Zawiera natomiast naturalne mikroorganizmy i to one właśnie dokonują rozkładu biologicznego resztek tłuszczy i olejów. Brak rozpuszczalników sprawia również, że nie istnieje zagrożenie pożarem.

MEWA BIO-CIRCLE Maxi to bardzo wytrzymałe i łatwe w obsłudze urządzenie stacjonarne. Ma ono ergonomiczny kształt i jest bardzo stabilne. Myjka ma nośność 220 kg, co pozwala czyścić także duże elementy. Ułatwia to również długi, giętki przewód, podłączony do pędzla, a także duża powierzchnia stołu roboczego – 880 x 580 mm (szer. x głęb.). Puste urządzenie waży 60 kg i mieści w sobie do 100 l płynu czyszczącego (temperatura pracy płynu: 15-48 0C). Płyn ten ma przyjemny zapach świeżych jabłek. Myjka posiada kilka filtrów, a skrzynka sterownicza, odporna na zawilgocenie, zawiera całą instalację techniczną, czyli instalację elektryczną, ogrzewanie, przełączniki pływakowe i czujniki temperatury. Zbiornik na płyn czyszczący posiada podwójne ścianki wykonane ze sztucznego tworzywa – to pozwala zredukować straty ciepła.

Mobilna wersja myjki – MEWA BIO-CIRCLE Mini GT – jest zaopatrzona w kółka. Dzięki temu urządzenie jest zwrotne i można je ustawić w dowolnym miejscu. Pusta mobilna myjka waży 40 kg i mieści w sobie 80 kg płynu czyszczącego (temperatura pracy płynu: 15-48 0C). Powierzchnia robocza ma wymiary 610 x 500 (szer. x głęb.) mm.

Funkcjonowanie urządzenia BIO-CIRCLE obejrzeć można na kanale firmy MEWA na YouTube: https://www.youtube.com/watch?v=ICnN2kGK9og lub na stronie firmy MEWA: https://www.mewa-service.pl/newsroom/alle-videos/2016/04/urzadzenie-do-czyszczenia-czesci-bio-circle-firmy-mewa-umywalki-z-pedzlem-do-wynajecia/

Źródło: MEWA Textil

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię