Inteligentne zarządzanie łańcuchem dostaw

387

Brady Corporation prezentuje nową, wysoce niezawodną etykietę RFID o podwójnej częstotliwości, która łączy w sobie zalety technologii RFID UHF i NFC. Teraz firmy mogą usprawnią zarządzanie łańcuchem dostaw, poprawić uwierzytelnianie i zwiększyć zaangażowanie użytkowników końcowych za pomocą jednej etykiety.

Usprawnianie dostarczania, obsługi i autoryzacji produktów

Możesz teraz śledzić, identyfikować i obsługiwać niemal każdy przedmiot lub produkt za pomocą jednej, niezawodnej etykiety klasy przemysłowej z technologią RFID o dwóch częstotliwościach: UHF i NFC. Lokalizować wiele produktów jednocześnie z dużej odległości i uzyskać dostęp do dodatkowych informacji z bliska. Możesz również dodawać z dowolnego miejsca dodatkowe dane, takie jak dokumentacja produkcji i konserwacji, daty wysyłki, instrukcje obsługi produktów, dane uwierzytelniające i informacje o gwarancji

>>>Zwizualizuj swoją przewagę i pobierz infografikę <<<

Zapewnij rozszerzoną rzeczywistość produktów

Wystarczy dotknąć etykiety smartfonem z funkcją NFC, aby odczytywać i zapisywać dane. Wszystkie produkty lub przedmioty z etykietą RFID o podwójnej częstotliwości dają możliwość uczestniczenia w programach śledzenia i monitorowania całym łańcuchom dostaw, od produkcji części, montażu, logistyki i dystrybucji po instalatorów, konserwatorów i użytkowników końcowych. Można dodać takie dane, jak kody oraz łącza do informacji online lub do dokumentów przechowywanych w bazach danych.

Szybkie zarządzanie zapasami

Za pomocą przenośnych lub stałych czytników RFID UHF można zliczać i identyfikować wiele oznakowanych produktów i przedmiotów jednocześnie z odległości nawet 11 m. Sygnały ignorują linię wzroku, co znacznie zwiększa szybkość i elastyczność zarządzania zapasami. Można również szybko uzyskać dostęp do przydatnych danych dotyczących identyfikowalności dla każdego zeskanowanego przedmiotu, a skanery mogą wskazywać specjalistom właściwe przedmioty.

>>>Poznaj więcej szczegółów produktu <<<

 

Więcej informacji: www.brady.pl
email: central_europe@bradycorp.com
Tel: 22 104 62 62

Brady Polska Sp. o.o.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię