Nie tylko czyściwa… Tekstylia przemysłowe MEWA do wynajęcia od jednego dostawcy

964

Czyściwa, maty olejowe, odzież robocza… MEWA ma wiele produktów, które są niezbędne dla utrzymania czystości w warsztatach i halach produkcyjnych. I są to nie tylko tekstylia, bowiem ofertę uzupełnia ekologiczne urządzenie do mycia części Bio-Circle. A wszystko to użytkownik otrzymuje od jednego dostawcy, w ramach usługi pełnego serwisu (dostawa – odbiór zabrudzonych tekstyliów od klienta – pranie – ponowna dostawa czystych już tekstyliów do klienta), który może optymalnie dostosować do swoich potrzeb.

Czyściwa są niezbędne w przemyśle, produkcji i w warsztacie. Dobrze sprawdzają się przy usuwaniu różnych zanieczyszczeń, takich jak oleje, smary, ługi rozpuszczalniki itp. Służą też do polerowania wrażliwych powierzchni. Najlepiej do tego celu nadają się czyściwa z bawełny, które można wykorzystywać wielokrotnie po ekologicznym upraniu w pralni firmy MEWA. Takie czyściwa mogą być prane nawet do 50 razy. Po upraniu wracają one do klienta i mogą być po-nownie wykorzystywane. Tym samym użytkownik nie musi za każdym razem kupować nowych czyściw.

Od czyściw…

Taką usługę pełnego serwisu MEWA oferuje również w odniesieniu do innych tekstyliów prze-mysłowych. Również maty olejowe, które wchłaniają aż do 3 l cieczy i bardzo dobrze sprawdza-ją się np. podczas napraw pojazdów, czy też odzież robocza i ochronna, noszona przez pra-cowników, mogą być wynajmowane w firmie MEWA w ramach usługi pełnego serwisu.

Specjaliści z firmy MEWA doradzą klientowi, jaka odzież robocza jest optymalna dla danego obszaru prac, zaoferują odpowiednie kombinacje kolorystyczne, ilości i rozmiary oraz ustalą z klientem okresy wymiany odzieży. W przypadku drobnych uszkodzeń wynajmowana odzież robocza jest także naprawiana.

…po myjkę i artykuły bhp

Usługa pełnego serwisu obejmuje również wynajem przyjaznego dla środowiska urządzenia do czyszczenia części Bio-Circle, które wykorzystuje płyn do czyszczenia o zapachu świeżych, zielonych jabłek, nie zawierający rozpuszczalników i lotnych związków organicznych. Zanie-czyszczenia organiczne, takie jak tłuszcze i oleje, poddawane są biologicznemu rozkładowi przez zawarte w płynie czyszczącym mikroorganizmy. W ustalonych odstępach czasowych pra-cownicy firmy MEWA zapewniają ciągły serwis wynajmowanego urządzenia, co pozwala na jego optymalne wykorzystanie.

Inne artykuły bhp, takie jak rękawice i buty ochronne, jak też pozostałe akcesoria, można zamówić w katalogu „World Wide Work by MEWA“ (https://www.mewa-service.pl/usluga/world-wide-work-by-mewa/.), zawierającym około 1600 produktów.

Taka kompleksowa obsługa użytkownika, realizowana przez jednego dostawcę, pozwala klien-towi zminimalizować zarówno koszty, jak i nakłady na logistykę i organizację. Tym samym może się on całkowicie skupić na swoich zasadniczych zadaniach. Pozwala to również na utrzymanie odpowiedniej jakości użytkowanych produktów oraz ułatwia realizację usługi i jej dostosowanie do potrzeb użytkownika.

Źródło: MEWA

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię