Nowy, praktyczny wieszak na blokady LOTO

1323

System blokad LOTO to doskonałe rozwiązanie pozwalające zwiększyć bezpieczeństwo interwencji na maszynach dzięki odcięciu ich od źródeł zasilania. Brady Corporation wprowadza nowy i bardzo praktyczny wieszak na blokady LOTO, który pozwoli użytkownikom mieć kłódki i blokady systemu zawsze pod ręką i umożliwi odcięcie zasilania zgodnie z bieżącym zapotrzebowaniem.

Większa wydajność systemu LOTO
Nowy wieszak na blokady LOTO może pomieścić do 12 kłódek i kluczy, klamer i zawieszek z procedurami. Dostępny jest 4 wersjach kolorystycznych i stanowi wygodne narzędzie do przenoszenia i przechowywania w zorganizowany sposób narzędzi LOTO, które pozwala także uniknąć sytuacji przełożenia blokad i klamer w niewłaściwe miejsce. Wieszak pozwala także zwiększyć bezpieczeństwo w miejscu pracy, umożliwiając współpracownikom trzymanie pod ręką elementów niezbędnych do odcięcia dopływu energii przed serwisowaniem maszyny.

Bardzo praktyczny kształt
Wieszak na blokady LOTO ma wyjątkowy i bardzo praktyczny kształt. Jeden wieszak może pomieścić do 12 kłódek i jest wyposażony w zapięcie do kluczy i karabinek na klucze i klamry. 2 wieszaki LOTO można złączyć ze sobą tyłem i tym samym zwiększyć liczbę blokad, które wygodnie można trzymać w jednej ręce. Kształt ten pozwala też użytkownikom na dopięcie jednego lub większej liczby wieszaków do paska czy ich mocowanie na ścianie.

Kompletne rozwiązanie
Firma Brady oferuje kompletne rozwiązania LOTO, w tym blokady odcinające dowolny punkt zasilania, analizy punktów odcięcia energii w zakładzie, tworzy procedury LOTO, oferuje oprogramowanie do zarządzania, wizualizacji i druku procedur, szeroki zakres kłódek i akcesoriów LOTO, w tym tablice cieni, klamry, zamykane skrzynki i wieszaki na blokady LOTO. Prawidłowe wdrożenie procedur i blokad LOTO, a tym samym całkowite odcięcie źródeł energii, zapewnia bezpieczeństwo podczas prac serwisowych wykonywanych na maszynach.

Dodatkowe informacje od firmy Brady można uzyskać pod adresem emea_request@bradycorp.com