5 cech dzięki którym obudowy UCS zapewniają swobodę w konstruowaniu urządzeń

892

Uniwersalne obudowy elektroniki UCS mają konstrukcję modułową i umożliwiają zastosowanie dopasowywanych rozwiązań w przypadku niemal wszystkich PCB o standardowych wymiarach.

Sprawdź dlaczego obudowy UCS to idealne rozwiązanie do systemów typu embedded.

obudowy elektroniki od phoenix contactZbudowane z dwóch identycznych części (góra i dół), czterech ścianek bocznych oraz czterech uchwytów do PCB zapewniają nie tylko łatwy montaż elektroniki w swoim wnętrzu, ale przede wszystkim dzięki swojej konstrukcji gwarantują możliwość bezproblemowego montażu prostokątnej PCB “od ścianki do ścianki” bez konieczności wykonywania jakichkolwiek wcięć w laminacie.

obudowy elektroniki od phoenix contactMniejsze płytki/moduły można łatwo zamontować solidnymi, wklejanymi wspornikami, które umieszcza się w dowolnym miejscu we wnętrzu obudowy UCS.

obudowy elektroniki od phoenix contactMożliwość umiejscowienia krawędzi PCB tuż przy ściance bocznej obudowy UCS gwarantuje wygodne wyprowadzenie na zewnątrz zamocowanych na brzegu płytki złącz. Także na prostopadłych do siebie bokach!

obudowy do elektroniki

Jeśli potrzebujemy zabudować większą objętość elektroniki, wystarczy zastosować wariant wyższy lub akcesoryjne elementy rozszerzające dedykowane obudowom UCS.

obudowy elektroniki - nowa seria ucs, do systemów embeddedTo samo urządzenie w identycznej formie możemy finalnie wykonać w kilku wariantach eksploatacynych – do powieszenia na szynie DIN, postawienia poziomo lub pionowo, przykręcenia do płaskiej powierzchni, zamontowania podstawki laboratoryjnej (służącej także jako przenośna rączka) lub zaprojektować system składany w stos.