Czyściwa wielokrotnego użytku dla przemysłu spożywczego

896

Zachowanie higieny przy produkcji żywności jest obowiązkowe. Spożywanie wafli, sera czy gotowej pizzy nie powinno być związane z jakimikolwiek obawami dotyczącymi ich produkcji. Dlatego też, także w odniesieniu do czyściw stosowanych w przemyśle spożywczym, obowiązują rygorystyczne wymagania związane z higieną.

Klienci, którzy muszą czyścić powierzchnie urządzeń służących do produkcji żywności w taki sposób, by nic na nich nie pozostawało, mają jednocześnie wysokie wymagania w zakresie higieny czyściw i serwisu, MEWA w ramach czyściw wielokrotnego użytku oferuje dwa rodzaje niezwykle chłonnych i wytrzymałych czyściw.

Czyściwo MEWA Protex doskonale nadaje się do czyszczenia i konserwacji wrażliwych powierzchni występujących w obszarze produkcji żywności. Czyściwo to charakteryzuje się bardzo krótkim czasem schnięcia, można je stosować zarówno jako suche, jak i wilgotne.

Czyściwem MEWA Ultra można czyścić i polerować wrażliwe powierzchnie. Wysokiej jakości bawełna, z której wykonane jest czyściwo, sprawia, że szybko i efektywnie wchłania ono ciecze. Czyściwo znajdzie zastosowanie wszędzie tam, gdzie wymagana jest powierzchnia pozbawiona jakichkolwiek pyłów.

W ramach indywidualnego systemu wymiany czyściw wielokrotnego użytku MEWA zapewnia pełną usługę, łącznie z odbiorem czyściw, ich praniem oraz ponownym dostarczaniem do klienta. Klientom, którzy czyszczą elementy maszyn pozostające w kontakcie z żywnością, MEWA oferuje indywidualny, specjalny serwis, a tym samym maksimum w zakresie higieny stosowanych tekstyliów. Dostarczane czyściwa używane są zawsze tylko przez tego samego klienta i poddawane są oddzielnemu czyszczeniu z zachowaniem wymagań systemu RABC. Taki proces czyszczenia gwarantuje, że niepozostawiające kłaczków czyściwa nie są skażone biologicznie. „Oferując określonym klientom przypisane tylko do nich czyściwa, spełniamy wymagania odnoszące się do szczególnie wrażliwego procesu wytwarzania, jak choćby produkcja mleka“, mówi Matthias Zoch, kierujący działem techniki ochrony środowiska i techniki wytwarzania MEWA Textil-Service.

Źródło: www.mewa-service.pl 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię