III Edycja Konferencji YOKOTEN

103

Yokoten to (z języka japońskiego) dzielenie się najlepszymi praktykami. Zapraszamy na niezwykle wydarzenie, na którym Goście Specjalni z Wielkiej Brytanii i USA zdradzą wiele nieujawnionych wcześniej tajemnic i zaproponują gotowe, sprawdzone rozwiązania!

W dniach 14 – 15 maja 2024 w Jasionce koło Rzeszowa spotkamy się na Konferencji YOKOTEN aby przedstawić najnowsze trendy i innowacje w dziedzinie Lean Management.

Tylko na YOKOTEN,  udało się zaprosić byłego szefa fabryk Toyoty! Carl Klemm zdradzi nigdy wcześniej nie publikowane sekrety sukcesu Toyoty! Nikt nigdy nie powiedział tak dużo na ten temat dodatkowo w tak przystępny sposób.

Podczas YOKOTEN, Carl opowie  o roli Szefów organizacji w osiąganiu coraz szybszych wyników biznesowych. Podzieli się doświadczeniami praktyka zarządzania, przedstawi zasady nadające się do zaimplementowania we wszelkiego rodzaju organizacjach w każdej branży.

Mark DeLuzio, który doradzał firmom na pięciu kontynentach, będący częstym prelegentem na wyższych uczelniach takich jak MIT (Sloan School of Business), Northwestern (Kellogg School of Business), Harvard Business School i Rensselaer Institute of Technology (RIT), podzieli się lekcjami wyniesionymi z doświadczeń związanych ze współpracą przy setkach transformacji Lean na skalę globalną.

Kolejny Gość Specjalny – David Bovis, twórca BTFA, w swoim wystąpieniu JAK NEURONAUKA MOŻE WSPIERAĆ STRATEGICZNE WDRAŻANIE– udowodni, że włączenie neuronauki do praktyk przywódczych nie tylko jest zgodne z ewoluującym krajobrazem psychologii organizacji, ale także umożliwi liderom wyższego szczebla podejmowanie świadomych, strategicznych decyzji, które pozytywnie wpływają zarówno na ich zespoły jak i ogólny sukces firmy.

Podczas panelu dotyczącego Lean Leadership dowiecie się Państwo się, jak osiągnąć doskonałość operacyjną i skutecznie zarządzać zespołem.

W programie konferencji pojawią się również aktualnie nurtujące przedsiębiorców tematy związane z cyberbezpieczeństwem,  a także sztucznej inteligencji (AI  w przemyśle- fakty, mity i zagrożenia).

Dodatkową atrakcją z racji partnerstwa z firmą  BORGWARNER, będzie zwiedzanie zakładu produkcyjnego. Wizyta może stać się inspiracją do działań i do zmian czy też przewartościowania priorytetów czy procesów.

Czego możecie się Państwo spodziewać na YOKOTEN 2024?

Wielu inspiracji. Wielu niespodzianek. Gotowych rozwiązań. Wartościowych rozmów i dyskusji. Wymiany biznesowej. Po każdej prelekcji będziecie mieć możliwość zadania pytania Prelegentom.

Więcej szczegółów o YOKOTEN 2024  TUTAJ

Bądźcie z nami częścią społeczności YOKOTEN.

Zapraszamy serdecznie!

Pomysłodawcą i organizatorem YOKOTEN, konferencji, której ideą jest dzielenie się dobrymi praktykami jest Mark Forkun. Specjalista w zakresie restrukturyzacji i rozwoju Lean dla korporacji i MŚP z ponad 26 letnim doświadczeniem. Doradca biznesowy i trener kadry kierowniczej wyższego i średniego szczebla w organizacjach nastawionych na ciągłe doskonalenie. Współzałożyciel LLW-Institute Ltd.

Źródło: YOKOTEN

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wprowadź swój komentarz!
Wprowadź swoje imię