IX edycja TOP automotive odbędzie się już we wrześniu!

110

W dniach 13-15 września 2023 r. po raz kolejny eksperci, pracownicy branży automotive oraz pasjonaci motoryzacji spotkają się podczas Konferencji TOP automotive. Co tym razem przygotowali organizatorzy wydarzenia?

Tegoroczna Konferencja TOP automotive odbędzie się w Kielcach, w Hotelu Binkowski Resort. To już IX edycja wydarzenia poświęconego zagadnieniom branży motoryzacyjnej, organizowanego przez firmę SQD Alliance. Od samego początku Konferencji TOP automotive przyświeca cel dzielenia się ekspercką wiedzą, wymiany informacji i doświadczeń związanych z pracą w branży motoryzacyjnej oraz możliwości nawiązania wartościowych, ciekawych kontaktów biznesowych z innymi specjalistami. Tak jak w przypadku poprzednich edycji, uczestnicy będą mogli wziąć więc udział w przygotowanych przez ekspertów prelekcjach, warsztatach, a także wysłuchać debaty specjalistów.

Organizatorzy TOP automotive za każdym razem organizując Konferencję, sięgają po tematy, które jak najlepiej odpowiedzą na aktualne wyzwania i problemy w obszarze branży motoryzacyjnej. Nie inaczej jest również w tym roku. Wiedząc, że branża automotive od kilku lat zmaga się wieloma wyzwaniami związanymi z ciągłym doskonaleniem i dążeniem do zachowania standardów, starając się przy tym zawsze patrzeć w przyszłość i przewidywać kierunki rozwoju, organizatorzy postawili skupić się na tych kwestiach. W szczególności na tym, dokąd branża aktualnie zmierza i jakie w związku z tym są jej bieżące problemy. Dlatego też cała tegoroczna edycja będzie nawiązywała do hasła przewodniego, które brzmi „Kierunki zmian?”.

Zaproszeni specjaliści – trenerzy, eksperci oraz partnerzy firmy SQD Alliance (http://sqda.pl), która jest odpowiedzialna za realizację wydarzenia, podzielą się z uczestnikami merytoryczną wiedzą przekazaną w ciekawej i angażującej formie, a także odpowiedzą na zadawane pytania. Zaprezentują nowe rozwiązania oraz dobre praktyki stosowane w branży automotive. Podczas Konferencji pojawią się tematy związane m.in. z cyberbezpieczeństwem, digitalizacją procesów jakościowych, praktycznym wdrożeniem specyficznych wymagań klienta w organizacjach, a także zarządzaniem narzędziem nadzorowania i weryfikowania zmian i nowymi pozycjami wydawnictwa VDA QMC. Uczestnicy będą mogli również wziąć udział w warsztatach sprawdzających wiedzę z obszaru auditowania, wymagań branżowych, czystości technicznej, oceny dojrzałości projektu, VSM oraz śladu węglowego.

Zapisy na tegoroczną Konferencję TOP automotive trwają. Aby wziąć udział w Konferencji, należy zapisać się, wypełniając formularz zgłoszeniowy, zamieszczony na stronie internetowej wydarzenia – www.topautomotive.pl

Zachęcamy również do odwiedzenia strony Konferencji i zapoznania się ze szczegółowymi opisami zaplanowanych w tym roku prelekcji, sylwetek prelegentów, partnerami i patronami medialnymi i relacjami z poprzednich edycji.

Źródło: Top Automotive