Karta E100 również dla małej firmy

297

Karta paliwowa to dziś nie tylko narzędzie dla dużej firmy transportowej. Mniejsi przewoźnicy – w tym jednoosobowe działalności gospodarcze z flotą w postaci jednego busa – również mogą w pełni korzystać z jej potencjału. Tworząc kartę E100, pomyśleliśmy też o nich.

Główne zalety i oszczędności z E100

Karta E100 pozwala na bezgotówkowe płatności, co ogranicza do minimum papierologię. Przewoźnik otrzymuje zbiorcze faktury od jednej firmy, a kierowcy nie muszą zabierać ze sobą gotówki i tracić czasu, czekając w kolejce po faktury.

Korzystanie z karty paliwowej pozwala również tankować po atrakcyjnych cenach. Sieć akceptacji liczy 19 500 stacji w Europie i WNP, w tym stacje paliw Power MAX z cenami na poziomie hurtowym. Mapa dostępna na naszej stronie internetowej ma również bardzo pomocną opcję planowania trasy pod kątem najtańszych stacji.

Warto pamiętać, że karta E100 umożliwia również ustawianie limitów na tankowania. Dzięki takiemu rozwiązaniu przewoźnicy mają kontrolę nad wydatkami na paliwo. Można wybrać ograniczenie do danej kwoty lub liczby tankowanych litrów, które odbywa się poprzez wygodny Panel Klienta. Są tam również dostępne wszystkie transakcje oraz archiwum faktur, jak również opcje rezerwacji usług, takich jak opłata za drogi, mosty, tunele czy usługa RoLa.

Karta paliwowa E100 to dodatkowa korzyść tankowania w kwocie netto dzięki usłudze zwrotu VAT i akcyzy. Korzystając z tych przywilejów w połączeniu ze zniżkami na stacjach Power MAX, na przykład w Belgii można zaoszczędzić nawet 41% na litrze paliwa.